Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 165. a 166. epizóda

20. 09 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno

Kern zabráni Ritinmu prevozu. Baxa je naštvaný. Rita sa preberie a zistí že Martin je obvinený.

165. epizóda
Kern zabráni Ritinmu prevozu. Baxa je naštvaný, ako do dopadlo. Mirovi a Karin však predstaví svoj záložný plán. Rita sa preberie. Dozvedá sa, že Martin je obvinený a to v nej vyvolá náhlu spomienku. K prípadu sa však odmietne vyjadriť, Martin zostáva naďalej hlavný podozrivý.

Ivan sa balí na dovolenku, firmu mieni prenechať Erikovi. Inge má pre Erika dobré správy – berie Ivana preč, bude mať vo firme voľné ruky. Mirka odchádza s Braňom, obaja si majú veľa čo povedať. Pochopili, že aj keď si veľmi ublížili, patria k sebe.

Váňa zarazí Igorov žúr so sexi brigádničkami. Igor ho prosí, aby nič neprezradil Dorote. Ani Dorota však nie je celkom bez viny. Igor nájde v ich novom aute pánske trenky.


166. epizóda
Rita odmietne vypovedať. Kern nasadí Dáši do hlavy myšlienku, že medzi Ritou a Martinom bolo niečo viac. Dáša má pochybnosti, či Martin ešte stále pred nimi niečo neskrýva. Nina obviní Dášu, že je proti Martinovi zaujatá.

Rita volá Baxovi z nemocnice, ten kvôli tomu preruší aj podpis zmluvy k pozemkom. Na povrch vyplávajú tiene Ritinej a Baxovej minulosti. Konečne sa dozvieme pravdu o tom, čo sa v ten osudný večer Rite stalo.

Inge sa dozvie, že Braňo je s Mirkou, no Mirka odmietne so sestrou hovoriť. Inge nechce, aby išli spolu s Ivanom za Mirkou. Bojí sa, že by mu povedala o nej a o Erikovi. Braňo Mirku v Chorvátsku požiada o ruku.

Sledujte v utorok, 21. septembra, o 5.30 a v stredu, 22. sepembra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na