Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 171. a 172. epizóda

28. 09 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 171. a 172. epizóda
Búrlivé víno: 171. a 172. epizóda Foto: TV Markíza

Ritu prepustia z nemocnice. Vinice zničí buldozér. Celú situáciu sa snaží Slávo s Ninou riešiť u viceprimátora.

171. epizóda
Rita chce, aby ju prepustili z nemocnice, ale jej ošetrujúci lekár má pocit, že je ešte skoro. Za Ritu sa však prihovorí jej otec, ktorý si dcérin zdravotný stav berie na zodpovednosť. Ritine prvé kroky vedú do práce. Anna chce s Martinom oslavovať jeho návrat, no Martina k sebe náhle zavolá Rita.

Nina a Slávo sa dozvedia, že vinohrad má nového majiteľa. Vinice pred ich očami zničí buldozér. Nina musí túto hroznú správu oznámiť otcovi. Ivan je v šoku, spolu s Inge prerušia dovolenku a okamžite začnú baliť veci.

Slávo s Ninou sa zatiaľ pokúšajú riešiť situáciu u viceprimárora Soboláka. Ingrid zisťuje, že Erik sa s Andrém dohodol inak, ako si myslí. Ivan už začína tušiť, kto ho podrazil.


172. epizóda
Ivan pochopí, že Erik ho skutočne podviedol. Je presvedčený, že ho k tomu musel nejako prinútiť André. Inge nechce, aby šiel Ivan za Andrém. Má obavy, čo by sa od neho dozvedel.

Rita je nešťastná z Martinovho odmietnutia. Dúfala, že s Martinom budú opäť kolegovia. Chce napraviť všetko, čím mu v minulosti ublížila. Za Ritu sa u Martina rozhodne prihovoriť jej otec.

Ivan sa dozvie od Zoliho, že Inge z Chorvátska volala Erikovi. Ivanovi do seba začínajú zapadať súvislosti. Konečne sa dozvie bolestnú pravdu o nevere svojej ženy.

Sledujte v stredu, 29. septembra, o 5.25 a vo štvrtok, 30. septembra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na