Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 175. a 176. epizóda

04. 10 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 175. a 176. epizóda
Búrlivé víno: 175. a 176. epizóda Foto: TV Markíza

Ivan je odhodlaný bojovať proti Inge a Erikovi. Pri pohľade na zničený vinohrad skolabuje.

175. epizóda
Ivan je odhodlaný bojovať proti Inge a Erikovi. Prišiel k Roznerovcom, aby poprosil o pomoc Dášu. Dáša je ochotná ujať sa Ivanovho prípadu, upozorní ho na možné riziká procesu. Môže to trvať roky a nemusia vyhrať. Ivan napriek tomu trvá na žalobe na svoju ženu a Erika Haladu.

Igor a Dorota sa vrátili z ultrazvukového vyšetrenia v zádumčivej nálade. Viola aj Žigo cítia, že mladí pred nimi niečo taja. Viola si začína o Dorku robiť starosti.

Nina má pocit, že spolu s vinicami stráca kontakt so svojou mamou, je to pre ňu dvojnásobná strata. Keď Martin vidí, ako to Ninu položilo, vyberie sa za Andrém. Chce od neho späť Ninine vinice, no dozvedá sa, že Baxa už pozemky nevlastní. Martin je prekvapený – komu Baxa pozemky daroval?

Eva prišla spolu s Petrom z Moravy, aby podporila otca v ťažkej situácii. No doma ho nenájde. Ivan odišiel na prechádzku do viníc a odvtedy ho nikto nevidel. Ivan pri pohľade na zničený vinohrad skolabuje.


176. epizóda
Viera kriesi Ivana a snaží sa zohnať pomoc. Ivan má veľké bolesti, z vinohradu ho odváža sanitka. Deti majú o otca obrovský strach.

Božena sa po odhalení Slávovho klamstva s infekciou s ním teatrálne rozíde. Vyplakať sa z rozchodu príde svojej krstnej mame – Agneši Fazuľovej. Tá jej poradí svoju taktiku, ako na Sláva.

Rite sa zdá, že jej pôsobenie v nemocnici bez Martina nemá zmysel. Prekvapí ju, keď ju príde Martin navštíviť domov. Dúfa, že Martin prišiel vziať miesto primára, lenže Martin prišiel v skutočnosti kvôli Nine...

Ivana úspešne operovali, no jeho stav je aj naďalej kritický. O jeho zdraví rozhodnú najbližšie hodiny.

Sledujte v utorok, 5. októbra, o 5.30 a v stredu, 6. októbra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na