Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 177. a 178. epizóda

06. 10 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 177. a 178. epizóda
Búrlivé víno: 177. a 178. epizóda Foto: TV Markíza

Ivan halucinuje. Slávo viní Ingrid, keď mu dvihne telefón, povie jej nepekné veci.

177. epizóda
Nina bdie pri chorom otcovi. Ivan má halucinácie, v ktorých vidí Máriu. Ninu jeho slová adresované jej mŕtvej matke vystrašia.

Slávo viní z otcovho stavu Ingrid. Inge si užíva na dovolenke s Erikom a nereaguje na Slávov telefonát. Slávov hnev narastá po tom, čo mu Inge telefón zloží. Keď sa Inge na Erikove nabádanie Slávovi predsa len ozve, vykričí jej všetko nepekné, čo si o nej myslí. Ingrid Ivanov stav zľahčuje, no rozhodne sa z toho vytĺcť niečo pre seba. Erik je jej konaním pobúrený.

Viera trestá samu seba za svoju nenávisť k Dolinským. Ivan chce okamžite prepísať podnik na deti. Dožaduje sa notára. Cíti, že sa blíži jeho koniec.


178. epizóda
Ivan prežil operáciu, jeho stav je naďalej kritický. Martin skúša riešiť situáciu ako lekár, ale nedozvie sa dobré správy. Deti ťažko znášajú pohľad na zomierajúceho otca.

Dorota má bolesti chrbtice. Rodičia majú obavy o jej zdravie. Žigo ju donúti, aby navštívila lekára. Dvojičky sú pre jej chrbticu príliš veľkou záťažou.

Tlak vo firme sa stupňuje. Robotníci už nie sú ochotní čakať, spísali svoje výpovede. Slávo im nedokáže nič zaručiť, no prišiel na riešenie, ako podnik aj za týchto okolností zachrániť.

Viera si vyčíta svoju nenávisť k Ivanovi, ujíma sa jeho syna Adamka. Do nemocnice prichádza Ingrid. Pred všetkými sa kajá a prosí Ivana o odpustenie. Ingrid už svojho muža v mysli pochovala, Nina ju za jej postoj odsúdi. Nina prosí otca, aby žil a nezostal len v spomienkach.

Sledujte vo štvrtok, 7. októbra, o 5.25 a v piatok, 8. októbra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na