Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 179. a 180. epizóda

08. 10 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Nina prehlási, že ak jej otec umrie, chce sa úplne vzdať vína. Dorota nemá od lekárov dobré správy.

179. epizóda
Nina prehlási, že ak jej otec umrie, chce sa úplne vzdať vína. Martin Ninu nabáda, aby myslela aj na seba a na budúcnosť. Slávo verí, že nakúpeným hroznom nahradia vlastné. No Igor nevie, či získa robotníkov späť.

Zoli sa snaží Inge zabrániť Adamka vziať, nemá na neho morálny nárok. Aj Viera presviedča Inge, aby Adamka nestresovala sťahovaním, keď je chorý. Dolinskí sa pokúšajú Ingrid v „únose“ zabrániť, Inge je nekompromisná. Slávo chce napriek všetkému niečo proti nej podniknúť. Spolu s Ninou vyhľadajú Dášu, ktorá im navrhne stratégiu z právneho hľadiska.

Dorota nemá od lekárov dobré správy. Jej chrbtica je v katastrofálnom stave, potrebuje rehabilitáciu. Dorota však cvičenie u odborníka odmietne – s Igorom si teraz výdaje navyše nemôžu dovoliť.

Inge nepokladá Ivanovu žalobu za hrozbu. Ninu a Sláva privíta naoko vľúdne. Má totiž svoj vlastný zákerný plan.


180. epizóda
Inge chce vziať Dolinským aj domov. Chce dediť a rozpredať Ivanov majetok. Erik je z Inge znechutený, chce odísť. V ostrej výmene názorov jej vykričí všetko, čo si o nej myslí. Inge utápa svoje zúfalstvo v alkohole.

Miro ráno nájde Inge po prepitej noci v zlom stave, zaspala na schôdzku s potencionálnym kupcom Ivanovho majetku. Miro ju náhli na stretnutie a Inge nechá malého syna v dome samého.

Zoli s Annou prídu navštíviť Adamka, no počujú len srdcervúci detský plač, ihneď volajú na pomoc Sláva. Slávo vyvalí na Andrého byte dvere. Adamko je opustený a v zlom zdravotnom stave, okamžite ho berú do nemocnice.

Sledujte v pondelok, 11. októbra, o 5.25 a v utorok, 12. októbra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na