Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 181. a 182. epizóda

12. 10 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 181. a 182. epizóda
Búrlivé víno: 181. a 182. epizóda Foto: TV Markíza

Martin a Rita sa zbližujú. Igor pracuje ako čašník v golfovom klube. Mirka sa vráti k Braňovi. Ivana preberajú z umelého spánku.

181. epizóda
Martin a Rita sa zbližujú. Rita veľkoryso ponúkne Martinovi pomoc s Adamkom. Inge tuší, že Adamka vzal Slávo. Zľakne sa, keď zistí, že Adamko je v nemocnici. Po ostrej hádke Rita hysterickú Ingrid vyhodí a obviní ju zo zanedbania starostlivosti. Inge je zúfalá. Prišla o Erika aj o Adamka. Dáva to za vinu Mirovi. To on ju donútil opustiť syna. Miro sľubuje Inge pomoc – využije svoje konexie a ochráni ju pred sociálkou.

Igor robí čašníka na akcii v golfovom klube, šéfuje mu Karin, ktorá si na ňom zgustne. Do klubu zavíta aj Erik a robí scény. Igor sa neovládne a vybúri svoj hnev na Erikovi.

Mirka sa vráti k Braňovi. Užívajú si jeden druhého. Braňo dúfa, že to tak bude navždy, lenže Mirka má iné plány. Prosí Braňa, aby na ňu počkal. Mirka sa mieni stretnúť so sestrou, Braňo musí s pravdou von. Mirka Inge nemilo prekvapí.

Ivana preberajú z umelého spánku, no Ivan nereaguje. Eva sa prichádza rozlúčiť s otcom. Ivan pred očami detí kolabuje.


182. epizóda
Deti nevedia, či Ivan prežije. Nereaguje ani na oživovanie. Hoci Ivan ešte nevydýchol, Inge sa snaží predať Dolinských dom. Ivan je v mysli so svojou Máriou, deti sa s ním lúčia. Je toto Ivanov koniec?

Mirka sestre pred Erikom vyhodí na oči jej čiernu minulosť aj spojenectvo s Tóthom. Inge sa pred Erikom bráni, povie mu svoju verziu jej životného príbehu. Erik chce od Mirky o sestrinej minulosti vedieť viac, navštívi ju u Braňa doma. Mirka mu prehovára do duše a svedomia. Ako sa zachová Erik?

Igor sa vracia z neúspešnej brigády. Zostane mu z nej spomienka – na tvári si priniesol monokel, ktorý neunikne Dorote. Chce vedieť, ako k nemu prišieI. Igor sa tak zamotá do vlastných lží, takže sa rozhodne radšej povedať pravdu. Ako to vezme Dorota?

Sledujte v stredu, 13. októbra, o 5.20 a vo štvrtok, 14. októbra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na