Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 185. a 186. epizóda

18. 10 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 185. a 186. epizóda
Búrlivé víno: 185. a 186. epizóda Foto: TV Markíza

Erik prosí Ivana o odpustenie. Nina ho vyhodí. Inge chce, aby jej Miro pomohol s Adamkom. Do jeho plánov zapadá aj Rita...

185. epizóda
Nina už neverí, že sa ich podnik niekedy postaví na nohy. Slávo má iný názor, musia zachrániť ich dedičstvo. Slávo obviní Ninu, nedôveruje mu, že by to zvládol. Nina sa bráni, len nechce oddialiť nepríjemné rozhodnutie a znova prežívať všetku bolesť.

Erik prišiel navštíviť Ivana. Nina ho vyhodí z otcovej izby napriek tomu, že Erik úprimne prosí o odpustenie. Chce vynahradiť škodu, ktorú jej rodine spôsobil a finančne sa revanšovať. Nina však o Erikovi nechce už nikdy počuť.

Inge chce, aby jej Miro pomohol s Adamkom. Miro má však plány aj s Inginými financiami. Sľúbi jej pomoc, ak Ingrid na oplátku pomôže jemu a profitovať budú obaja. Do Mirových plánov však zapadá aj Rita, všetko závisí od jej rozhodnutia. Aký bude mať ona názor?


186. epizóda
Erik vypovedá na polícii. Prizná, že je do kauzy predaja viníc zapletený. Obviní Baxu a Andrého z vydierania. Vyšetrovateľovi Žaluďovi však tieto informácie nestačia, potrebuje o pozadí vydierania vedieť viac. Erik sa preto musí pohrabať v spomienkach. Erik sa po výpovedi vráti do bytu, kde býval s Inge pre dôkazy, Ingrid ho v byte pristihne.

Mirka s radosťou prijíma Slávovu ponuku na prácu. Jej pokojný nový život vo Vínnom však netrvá dlho, Mirku navštívi Krysa.

Inge zakladá firmu, predaj viníc je pripravený. Miro má záujem o kúpu Ritiných pozemkov, lenže podmienky si diktuje Rita. Martin Rite oznámi, že odchádza za prácou do Nemecka. Rita pochopí, že Martina vo Vínnom neudrží. Aj Nina sa už zmierila s odchodom, musí oznámiť otcovi, že sa sťahujú. Ako to Ivan vezme?

Sledujte v utorok, 19. októbra, o 5.20 a v stredu, 20. októbra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na