Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 187. a 188. epizóda

20. 10 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 187. a 188. epizóda
Búrlivé víno: 187. a 188. epizóda Foto: TV Markíza

Krysa prepadne Mirku. Miro láme Ritu na odpredaj pozemkov, Rita zmení rozhodnutie ohľadom viníc.

187. epizóda
Krysa uteká pred políciou, chce od Mirky peniaze za to, že mu skomplikovala život. Obviní ju, že ho spolu s Braňom udala na polícii. Krysa si Mirku vyčíha pred vinárstvom, kde ju prepadne. Našťastie sú nablízku noví brigádnici, ktorých najal Váňa.

Inge zistí, že Erik si vzal dokumenty o Simonettovom dedičstve. Ihneď volá Mirovi, že majú problém. Ingrid sa obáva, že s nimi Erik mohol ísť za Dolinskými. Miro chce Erika zastaviť za každú cenu. Karin navrhne Mirovi, aby dali Erikovi bolestivú príučku.

Miro láme Ritu na odpredaj pozemkov, Rita zmení rozhodnutie ohľadom viníc. Jeden vinohrad si chce nechať pre seba. Zavolá Martina k sebe domov, aby mu oznámila, čo zamýšľa s vinohradom urobiť.

Nine volá Erik, ona o ňom už nechce počuť. Erik jej však chce ukázať zásadný dokument týkajúci sa ich rodiny, napokon so stretnutím súhlasí. Martinovi však zatají, že sa ide stretnúť s Erikom.


188. epizóda
Nina márne čaká na Erika, ktorý sa preberá po útoku. Nine dochádza trpezlivosť, tak odíde. Na ulici nájde dobitého Erika a ošetrí mu zranenia. Erikovi Nina pripomenie Júliu. Nina nerozumie ničomu, čo sa jej Erik snaží vysvetliť, nezmyselné reči prisúdi útoku a ranám, ktoré utŕžil. Erikovi na Nine úprimne záleží, nechce ju ohroziť, preto ujde.

Orlíková začína hygienickú inšpekciu vo Violinej reštaurácii. Z pomsty Buranovskému za každú cenu hľadá chyby, aby mohla reštauráciu zatvoriť. Gusto na ňu skúsi svoju manipuláciu jedlom. Orolíková povolí Agneše oslavu, lenže Agneša zisťuje, že zabudla rozposlať pozvánky.

Miro si k sebe zavolá Reniho Soboláka. Chce, aby mu pri výstavbe kryl chrbát. Reni si za to vypýta nemalú províziu. Miro je nahratý, Karin mu vysvetlí, prečo by mal pristúpiť na Reniho podmienky.

Nina sa dozvie, že pozemky patria Rite. Rita sa vzdá Nininej vinice, no Nina neverí jej úmyslom. Martin sa Rity zastáva, má kvôli tomu konflikt s Ninou.

Sledujte vo štvrtok, 21. októbra, o 5.20 a v piatok, 22. októbra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na