Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 189. a 190. epizóda

22. 10 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 189. a 190. epizóda
Búrlivé víno: 189. a 190. epizóda Foto: TV Markíza

Rita prisahá Nine, že s Martinom už skončila. Otcovi sa prizná, že ho stále miluje. Viola zistí, že reštaurácia je v ohrození.

189. epizóda
Nina a Martin sa pohádajú. Nina vyhľadá Ritu v nemocnici. Medzi štyrmi očami Rita Nine prisahá, že s Martinom už skončila, no ona jej neverí. Rita sa neskôr prizná otcovi v náručí, že Martina stále miluje. Má ho však príliš rada, nechce mu komplikovať život.

Viola sa dozvie, že reštaurácia je v ohrození. Prikáže Žigovi, aby reštauráciu zachránil. Buranovský sa všemožne snaží udobriť si hygieničku Orlíkovú. Božena sa stretáva s Dášou. Božena sa od samej psychickej ujmy nevie vyjadriť, čo sa jej to vlastne stalo. Dáša nadobudne dojem, že Božena bola znásilnená a ujme sa jej prípadu.

Eva sa nechá uprosiť Laurou a ide s ňou do tanečnej. Starým rodičom nechá na starosti bábätká Sabínku a Adama. Anna so Zolim vezmú deti na prechádzku do lesa, no nevedia sa vrátiť. Nina už nechce mať s firmou nič spoločné. Martin jej navrhne odchod...


190. epizóda
Viera dohovára Nine, že po ich odchode bude otec sám, Nina má chrobáka v hlave. Martin má pocit, že Ninu stráca, zdôverí sa mame. Viera prišla Ivana navštíviť do nemocnice, po dlhých rokoch nenávisti sa zbližujú.

Gábor a Šaňo sa pustia do Krysu a podarí sa im získať späť ukradnuté peniaze. Od čašníka za to dostanú odmenu. Chalani majú chuť oslavovať, zavolajú Mirku. Mirke sa nedarí dokončiť prácu, má problémy s počítačom, ktoré Gábor so Šaňom hravo vyriešia. Mirka sa napokon nechá zlomiť na malú oslavu.

Za Braňom prišla jeho matka Silvia, ktorá sa chce stretnúť s Mirkou a urovnať vzťahy. Braňo sa však nevie Mirke dovolať, lebo oslavuje s brigádnikmi. Keď už chce Silvia odísť, Mirka sa napokon zjaví vo dverách Braňovho bytu, no nie je sama...

Sledujte v pondelok, 25. októbra, o 5.25 a v utorok, 26. októbra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na