Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 191. a 192. epizóda

26. 10 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 191. a 192. epizóda
Búrlivé víno: 191. a 192. epizóda Foto: TV Markíza

Nina zmení rozhodnutie ohľadom sťahovania. Braňo a Mirka sa uzmieria. Inge očiernila Ivana.

191. epizóda
Vo vinárstve Dolinských zorganizujú urgentnú oberačku, aby zachránili Máriu. Nina je opäť vo svojej koži. Pomôcť pri oberačke príde celé mestečko. Nina zmení rozhodnutie ohľadom sťahovania. Teraz si je istá, že chce vo Vínnom zostať.

Braňo a Mirka sa uzmieria. Gábor so Šaňom prekazili ich plány na romantický večer. Mirka odmieta ich pozvanie na kolaudáciu, chce byť s Braňom.

Ivan našiel v schránke Ingridinu žiadosť o rozvod. Zisťuje, že Inge ho poriadne očiernila. Chce proti nej podniknúť právne kroky. Poprosí Sláva, aby v tejto veci kontaktoval Dášu. Dáša si so Slávom výborne rozumie. Má to však jeden háčik...


192. epizóda
Dáša na Sláva podá trestné oznámenie, napriek všetkému iskreniu. Božena je odhodlaná Sláva zničiť. Slávo sa chce pred Dášou obhájiť, no ona mu nedá šancu.

Reni Sobolák má veľkú šancu vyhrať voľby. Miro s Ingrid sú napätí, potrebujú pre svoj kšeft mať primátora na svojej strane. Viera povie Anne o svojom nápade – kandidovať by mal Ivan, keď bude znova pri sile. Anne sa Vierin nápad pozdáva.

Braňo sa nevie dovolať Mirke. Mirka chýba aj na oslave oberačky. Braňo preto podozrieva chalanov, začína žiarliť. No ani Gábor so Šaňom o nej nič nevedia. Braňa začne niekto vydierať. Má Mirku Krysa?

Sledujte v stredu, 27. októbra, o 5.20 a vo štvrtok, 28. októbra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na