Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 193. a 194. epizóda

28. 10 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 193. a 194. epizóda
Búrlivé víno: 193. a 194. epizóda Foto: TV Markíza

Braňo chce Mirku zachrániť z každú cenu! Ak príde na vinobranie Rita, Nina sa oslavy nezúčastní!

193. epizóda
Silvia striktne odmieta prispieť na výkupné pre Mirku. Presviedča Braňa, že si výkupné vymyslela kvôli peniazom. Krysa sa vyhráža, že Mirke ublíži. Braňo sa uchýli k protizákonnému riešeniu, len aby Mirku zachránil.

Nina a Martin sú spolu opäť šťastní. Slávo plánuje osláviť vinobranie. Na oslavu mieni pozvať aj Ritu, ako vďaku za jej dar. Nina s tým však nesúhlasí. Dá Slávovi jasne na výber - buď sa oslavy nezúčastní ona, alebo Rita.

Reni Sobolák oslavuje zvolenie za primátora. Inge a Miro sú spokojní, ich plán je poistený. Slávo chce vyžehliť zlý dojem na Dášu. Podarí sa mu ju obmäkčiť?


194. epizóda
Slávo má na krku žalobu. Dáša informuje Ivana o možnej Slávovej diskreditácii. Ivan by dal za neho ruku do ohňa, Slávo nie je schopný násilia. Igor osvetlí Dáši pozadie Slávovho vzťahu s Boženou. Dáša hľadá spôsob ako protivníkov uzmieriť. Navrhne mimosúdne vyrovnanie. Čo na to Božena?

Viola bojuje s diétou, netuší, že Žigo má s jej šatami plán. Ivana prepúšťajú z nemocnice, jeho prvé kroky vedú do vinohradu. Martin sa v nemocnici stretne s Ritou. Prišiel jej poďakovať a rozlúčiť sa...

Braňo odovzdá peniaze, no vráti sa bez Mirky. Slávovi chýba Mirka v práci, posiela za ňou Gábora so Šaňom. Braňo chalanom povie pravdu - Mirku uniesli. Chalani prisľúbia Braňovi pomoc. Mirka je v ohrození života. Príde pomoc včas?

Sledujte v piatok, 29. októbra, o 5.25 a v pondelok, 1. novembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na