Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 195. a 196. epizóda

01. 11 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno

Kern nechce, aby Rita vedela o jeho chorobe. Silvia obviní Mirku z užívania drog.

195. epizóda
V nemocnici majú poplach na pediatrii, Rita zachraňuje deti. Kern sa dozvie, v akej je jeho dcéra situácii, príde jej pomôcť. Lenže k deťom treba ďalšieho lekára, Rita preto zavolá Martina. Martin má obavy o Kernovo zdravie. Kern mu prezradí svoju diagnózu, no prosí ho o diskrétnosť. Nechce, aby Rita vedela o jeho chorobe.

Silvia Mirku obviní z užívania drog. Braňo sa postaví proti matke. Mirka ide dobrovoľne na drogové testy, aby ju Silvia už konečne prestala urážať. Mirke v nemocnici príde zle.

Inge má po krk Reniho kampane, tlačí na Mira s riešením svojho sporu o Adamka. Miro jej odporučí právnika Redekyho, ktorý nájde reálnu šancu, ako by ho Inge mohla získať.

Slávovi volá Dáša, chce sa stretnúť. Slávo prichádza za Dášou, no čaká ho tam Božena. Dáša ju pristihne pri klamstve. Bude mať ešte Slávo u Dáši šancu?


196. epizóda
Právnik mieni Ivana obviniť z únosu Adamka. Dáša chce podniknúť kroky, ako tomu zabrániť. Adamka treba okamžite priviezť domov. Ivan poprosí Ninu, aby s ním šla za Ingrid, chce sa dohodnúť. Ivan navrhne Inge, aby navštevovala Adamka u nich doma.

Slávo je nadšený, že pôjde s Dášou na Moravu. Eva spozoruje, že Dáša so Slávom si výborne rozumejú. Božena ich uvidí spolu, žiarli. Pomstí sa Dáši.

Martin sa spriatelí s Kernom, vypijú si spolu a Martin zostane u Rity. Nina zistí, že Martin nie je doma. Je zhrozená, keď sa dozvie, že je opitý u Rity doma...

Sledujte v utorok, 2. novembra, o 5.30 a v stredu, 3. novembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na