Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 197. a 198. epizóda

03. 11 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 197. a 198. epizóda
Búrlivé víno: 197. a 198. epizóda Foto: TV Markíza

Nina nájde Martina u Rity. Je v šoku. Ivan sa konečne vidí s Adamkom.

197. epizóda
Nina nájde Martina u Rity. Je v šoku. Rita jej ozrejmí situáciu. Martin netrávil večer s ňou, ale s jej otcom. Nina odvedie opitého Martina domov. Kern zapiera pred dcérou svoju chorobu. Na ďalší deň Nina navštívi Ritu. Neprišla jej vynadať, chce niečo celkom iné...

Božena zapiera vinu. Dáša apeluje na jej povesť učiteľky, nemala by zneužívať právo, môže sa to obrátiť proti nej. Slávo sa pred Boženou Dáši zastáva. Dáša vidí Sláva v novom svetle. Medzi Dášou a Slávom vzniká niečo viac než priateľstvo.

Ivan sa konečne vidí s Adamkom. Právnik chce spolu s Ingrid na Ivana niečo narafičiť. Ivan sa chce s Inge dohodnúť, zavolá ju na stretnutie k nemu domov. Ingrid Ivanovo pozvanie príjme, nebude však sama.


198. epizóda
Inge vyprovokuje Ivana v prítomnosti právnika. Dáša stretáva Ingrid a Redekyho až pri odchode. Pochopí, že jediný účel ich návštevy bolo Ivana zdiskreditovať. Odľahne jej, keď sa dozvie, že Ivan sa ovládol. Inge pomaly stráca nádej na získanie Adamka, no plánuje pomstu. Ivan si užíva Adamka a Dáša pozve Sláva na rande.

Nina sa príde Rite ospravedlniť. Martin zisťuje, že Ritu navštívila Nina, je milo prekvapený, keď sa dozvie účel jej návštevy. Odchádza potvrdiť miesto do Bratislavy. Po návrate však nie je vo svojej koži.

Braňo a Mirka prežívajú krásne obdobie, lenže Braňova matka Silvia sa im nanucuje do života. Nanominuje sa k nim do bytu a nemieni odísť.

Viera nájde v ryži výherný kupón. Anna sa chce zapojiť do súťaže, Viera ju odhovára, no Anna napriek tomu zavolá do súťaže Ryžuj. Účasť v súťaži má však jeden háčik...

Sledujte vo štvrtok, 4. novembra, o 5.25 a v piatok, 5. novembra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na