Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 199. a 200. epizóda

05. 11 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 199. a 200. epizóda
Búrlivé víno: 199. a 200. epizóda Foto: TV Markíza

Slávo a Dáša majú prvé rande. Ako to dopadne?

199. epizóda
Martin prišiel o miesto v Bratislave. Nina ho podozrieva, že sa chce na kliniku vrátiť kvôli Rite. Martin Ninu ubezpečí, že mu musí viac dôverovať.

Braňo dúfa, že mama čoskoro odíde. Silvia sa zaujíma, ako to Mirka s Braňom myslí a začne si klásť podmienky, za ktorých môže Mirka žiť s jej synom. Mirka odmietne Silviinu podmienku, rozhádajú sa.

Anna prehovára Zoliho na účasť v televíznej súťaži. Ivan pomáha Zolimu overiť, či je súťaž seriózna. Zoli ľutuje, že súťaž odmietol, najmä kvôli Anne.

Dáša si prišla k Nine po radu ohľadom Sláva. Nina vykreslí Sláva ako veľkého romantika. Slávovi radia Igor a Žigo ako na Dášu. Slávo a Dáša majú prvé rande. Ako to dopadne?


200. epizóda
Silvia si zlomila nohu. Svoje zranenie chce využiť na to, aby Braňa oddelila od Mirky. Mirka a Braňo sa chcú o Silviu starať doma, no Silvia odmieta Mirkinu pomoc.

Rande Dáše a Sláva dopadlo rozpačito. Slávova romantika bola naozaj neobvyklá. Slávo má pocit, že všetko definitívne pokašľal. Dáša rieši Ivanov rozvod, Inge zámerne nezdvíha Ivanovi telefón. Dáša si myslí, že nezáujem Inge hrá v ich prospech. Ivan rečami o Slávovi vzbudí u Dáši novú nádej.

Eva má obavy o Sabínkino zdravie. Peter je toho názoru, že Eva Sabínku len prehnane pozoruje. Obáva sa, že Eva má psychické problémy. Eva odmieta priznať, že problém môže byť aj v nej, trvá na tom, že Sabínka je chorá.

Nina si myslí, že Martin prijal miesto u Rity, opäť žiarli. Eva Nine vyčíta jej prehnanú žiarlivosť, má s tým svoje skúsenosti... Erik sa snaží vzbudiť dôveru u Gérardovej sekretárky pani Dupont, s ktorou sa stretol vo Francúzsku. Ninu prekvapí Erikov telefonát. Chce, aby za ním Nina okamžite prišla.

Sledujte v pondelok, 8. novembra, o 5.25 a v utorok, 9. novembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na