Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 201. a 202. epizóda

09. 11 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 201. a 202. epizóda
Búrlivé víno: 201. a 202. epizóda Foto: TV Markíza

Erik chce, aby Nina prišla do Francúzska. Silvia prezradí Mirke veci, o ktorých netuší ani Braňo.

201. epizóda
Erik chce, aby Nina prišla do Francúzska. Nina Erikovi neverí. Presvedčí ju však stretnutie s pani Dupont, Gérardovou sekretárkou. Erik nalieha, aby nikomu nehovorila, že ju kontaktoval. Nina oznámi Martinovi, že ide do Francúzska, no dôvod cesty neprizná. Martin si zaumieni, že pôjde s ňou.

Anne volajú zo súťaže Ryžuj, dostala možnosť súťažiť v televízii, no potrebuje partnera. Anna presvedčí Zoliho, aby sa súťaže spolu zúčastnili.

Slávo sa chystá na rande s Dášou, no Dáša na poslednú chvíľu rande odvolá, Slávo je sklamaný.

Mirka sa stará o Braňovu matku, postupne sa so Silviou zbližujú. Silvia sa pred Mirkou rozhovorí o svojom živote a zdôverí sa jej s informáciami, o ktorých netuší ani Braňo.

Eva sa bojí o Sabínkino zdravie, príde ju dať vyšetriť. Ujíma sa jej profesor Kern. Výsledky odhalia šokujúcu pravdu. Kern volá Martina k sebe, je to vážne, Sabínka na tom nie je dobre.


202. epizóda
Nina sa stretne s Erikom vo Francúzsku. Stále mu neverí, ale pani Dupont ju vyvedie z omylu. Bývalá sekretárka Gérarda Simonetta odovzdá Nine dekrét, ktorý môže všetko zachrániť. Nina pochopí, že Erik hovoril pravdu. Erikovi je Nina čoraz bližšia, pozve ju na prechádzku vo dvojici v jej nových viniciach. Uvoľnená atmosféra medzi nimi pokračuje na spoločnej večeri...

Dáša a Slávo majú za sebou prvé spoločné raňajky, ktoré nezostanú bez nežností. Dáša takmer zabudla na Ivanov rozvod, Slávo ju vezie za otcom. Dáša a Slávo Ivanovi svoje malé spoločné tajomstvo neprezradia.

Sabínku hospitalizovali, Peter má výčitky svedomia voči Eve. Sabínka je v ohrození života, urgentne potrebuje transfúziu. Nemocnica ani krvná banka nemá jej krvnú skupinu. Ani u Dolinských nie je vhodný darca. Eva tuší, kto by mohol Sabínke pomôcť, ale Roba ako darcu odmieta. Peter ju podporí. Situácia sa však z hodiny na hodinu zhoršuje, Eva stojí pred vážnym rozhodnutím.

Sledujte v stredu, 10. novembra, o 5.25 a vo štvrtok, 11. novembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na