Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 203. a 204. epizóda

11. 11 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 203. a 24. epizóda
Búrlivé víno: 203. a 24. epizóda Foto: TV Markíza

Braňo Mirku opätovne požiada o ruku. Kern bojuje o život. André prepadne Ninu.

203. epizóda
Martin je prekvapený, že Peter je s otcovstvom Sabínky uzrozumený už dlho. Peter navštívi väzneného Roba, Sabínkin život závisí na ňom. Robo nie je spočiatku ústretový. Všetko sa zmení v okamihu, keď sa od Petra dozvie, že Sabínka je jeho dcéra. Ivan a Viera sa spoločne modlia za zdravie ich vnučky Sabínky.

Anna a Zoli súťažia, Anna je rozhodnutá pokoriť víťazov v televíznej šou. Petránski sledujú súťaž a fandia im, palce drží aj Dorota, ktorá sa konečne vrátila domov. Zoli a Anna sa dostanú do finále.

Dáša bojuje o Ivanove právo na syna. Ivan s Inge sú rozvedení, pojednávanie o Adamkovi však ešte neskončilo.

Braňo Mirku opätovne požiada o ruku. Povie mu Mirka tento raz svoje áno?

Kern má srdcovú príhodu, bojuje o život. Martin musí Rite oznámiť smutnú správu. Ritu nepríjemne prekvapí príchod Baxu.

André sleduje Ninu až na izbu. Prepadne ju a chce sa zmocniť otcovho dekrétu. Zatiaľ čo Erik s láskou myslí na Ninu, jej ide v Andrého rukách o život!


204. epizóda
Igorovi s Dorotou sa narodili dvojičky. Rodinka sa presťahovala do Rakúska, no Igor neprestal pracovať vo vinárstve. Malá Sabínka sa uzdravila a Eva s Petrom sa rozhodli vrátiť späť na Slovensko.

Do Vínneho prichádza záhadný boháč Zachar. Jeho prvé kroky vedú na cintorín. Neskôr vyhľadá vo vinárstve Ivana. Čo ho priviedlo do Vínneho?

Nina a Martin majú pred svadbou. Prípravy vrcholia, no Nina sa necíti vo svojej koži. Erik si to všimne. Má pocit, že Nina nie je šťastná. Nina sa vyhovorí na predsvadobný stres, v skutočnosti však žiarli na Ritu, s ktorou Martin pracuje na lekárskej knihe. Rita ťažko znáša, že sa Martin žení. Prepína sa v práci, len aby sa necítila osamelá. Martin s Ninou sa pred svadbou vážne pohádajú.

Sledujte v piatok, 12. novembra, o 5.20 a v pondelok, 15. novembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na