Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 205. a 206. epizóda

15. 11 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 205. a 206. epizóda
Búrlivé víno: 205. a 206. epizóda Foto: TV Markíza

Zachar chce vo Vínnom skúpiť pozemky. Baxa požiada Ritu o ruku.

205. epizóda
Primátor Sobolák je očarený kaštieľom, ktorý Zachar kúpil. Zachar na stretnutí s Renim odhalí, že chce vo Vínnom skúpiť pozemky. Inge aj Mira začína tajomný Zachar zaujímať.

Martin uzná, že sa Rite venuje neprimerane veľa a mieni to zmeniť. Ninu si tým udobrí.

Rita sa stretne s Baxom. Baxa požiada Ritu o ruku. Rita prišla za Martinom prosiť o pomoc, Nina ju vyhodí. Martinovi však príde Rity ľúto, príde ju navštíviť.

Nina sa vyžaluje Erikovi. Erik chce rozptýliť jej myšlienky, tak sa rozhovorí o kúpe štepov a Nina na základe toho učiní jedno veľmi závažné rozhodnutie, ktoré sa nepriamo týka aj Martina...


206. epizóda
Martin je šokovaný, že Nina chce odísť na služobnú cestu tesne pred ich svadbou. Obviňuje z toho Erika, no Nina sa rozhodla úplne sama. Erik však Martinovi prizná, čo pre neho Nina znamená. Anna dohovára Nine, nech neurobí nejakú hlúposť. Nina napriek tomu odchádza s Erikom do Talianska. Peter chce bratovi dohovoriť, no Martin odmieta priznať, že ho Rita priťahuje.

Dáša nie je zo Slávovho návratu nadšená. Slávo si myslí, že Dáša si zaňho už našla náhradu. Slávo vyláka Dášu na stretnutie pod bizarnou zámienkou, Dáša ho prekukne. Má ich vzťah ešte šancu?

Ivan rieši so Zacharom jeho budúcu vínnu pivnicu. Reni má plán, ako na Zacharovi zarobiť, s plánom súhlasí aj Ingrid. Zachar hrá na dve strany. Prišiel Dolinským pomôcť alebo uškodiť?

Sledujte v utorok, 16. novembra, o 5.25 a v stredu, 17. novembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na