Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 211. a 212. epizóda

23. 11 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 211. a 212. epizóda
Búrlivé víno: 211. a 212. epizóda Foto: TV Markíza

Martin prišiel neskoro, Rita je preč. Nina sa prizná Eve, že ani ona nie je bez viny.

211. epizóda
Martin prišiel neskoro, Rita je preč. Martin je zrútený, skazil život obom ženám. Baxa hľadá Ritu, Martin mu o nej zaklame. Martin pochopí, že Rita nešla za Baxom. Kam teda zmizla?

Ingrid zneužije svojho syna Adamka, aby mohla Zachara manipulovať. Podarí sa jej Ivana pred Zacharom vyprovokovať.

Erik sa dozvedá o rozchode Martina a Niny. Nina sa prizná Eve, že ani ona nie je bez viny. Prezradí, že sa nedávno zblížila s iným mužom a nebyť jeho duchaprítomnosti, tak Martina podvedie. Odmietne však Eve prezradiť, o koho išlo. Eva to však vytuší...


212. epizóda
Martin si vybral Ritu, strávia spolu noc v chatke pri jazere. Baxa zúri, že ho oklamali. Rita sa obáva, že Baxa im nikdy nedá pokoj.

Erik ponúka Nine podporu. Chce jej byť nablízku, no Nina nedokáže myslieť na budúcnosť. Slávo o Nininom rozchode nemal ani tušenia, dozvedá sa to od Erika. Eva vytuší Erikove city k Nine a obviní ho, že zneužíva situáciu. Erik zavolá do vinárstva Kláru, aby mu pomohla Ninu nadchnúť pre prácu.

Viera a Ivan sa stretnú kvôli vyúčtovaniu zrušenej svadby. Trápia sa kvôli tomu, aký dopad bude mať rozchod na rodinu. Pohádajú sa, lebo každý z nich sa zastáva svojich detí.

Violu prítomnosť Šantal v mužovej ordinácii urazí. Buranovský dáva Šantal pokyny, ako na Sláva. Nič netušiaceho Sláva vyhľadá v reštaurácii. Viola Žiga kvôli nedorozumeniu so Šantal vyhodí z domu!

Sledujte v stredu, 24. novembra, o 5.20 a vo štvrtok, 25. novembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na