Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 213. a 214. epizóda

25. 11 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 213. a 214. epizóda
Búrlivé víno: 213. a 214. epizóda Foto: TV Markíza

Martin privádza Ritu k sebe domov. Slávo flirtuje so Šantal, pristihne ich Dáša.

213. epizóda
Martin a Rita utečú Baxovej gorile, no nie nadlho. Martin privádza Ritu k sebe domov. Chce s ňou utiecť na Moravu, potrebuje Petrovu pomoc. Pri odchode natrafia na Vieru. Martin sa s mamou nepekne poháda.

Inge sa pred Zacharom hrá na cnostnú ženu. Zachar jej sľúbi, že bude investovať. Chce od nej pozemky kúpiť čo najskôr. Ingrid tým zaskočí, pretože v skutočnosti žiadne predkupné práva nemá.

Slávo flirtuje so Šantal, pristihne ich Dáša. Urazí ju to. Slávo sa dozvie, kto v skutočnosti Šantal, je aj kto ju najal. Zisťuje, že Dáša si o ňom myslí, že je gay.

Klára ponúkne Nine ísť na výstavu s Máriou, vybavila jej u organizátorov výnimku, no Nina o nič podobné nemá záujem. Klára musí Erikovi oznámiť, že u Niny nepochodila. Erik príde Ninu vyburcovať k činu. Vynadá jej, že sa ľutuje a prikáže jej ísť do roboty.


214. epizóda
Zachar dostal od detektíva informáciu, že Inge nemá predkupné právo. Je mu jasné, že urobí čokoľvek, aby ho získala.

Dáša a Slávo si vysvetlia nedorozumenie ohľadne Slávovej orientácie a sex ich už neminie... Slávovi sa podarí u Dášinho šéfa vybaviť voľno, plánuje s ňou a Miškom prežiť dovolenku ako rodina.

Erik a Nina sa pohádajú. Nina hovorí o tom, že stratila vôľu žiť. Erik sa jej príde ospravedlniť. Prizná, že vinárska súťaž bola len zásterka, aby ju dostal z depresie a mohol opäť vídať v práci.

Martin si presadí, že zostane pri Ritinom rozhovore s Baxom. Baxa ich zastrašuje, Ritu pred Martinom očierni a presviedča ho, že ho chce iba využiť. Medzi Martinom a Ritou zavládne napätie. Ivan Ninu nenájde doma. Erik sa dozvie, že Nina sa stratila, zasiahne ho to.

Sledujte v piatok, 26. novembra, o 5.20 a v pondelok, 29. novembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na