Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 215. a 216. epizóda

29. 11 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Nina je svedkom lásky medzi Ritou a Martinom, úplne ju to položí. Zmizne bez stopy. Vrátil sa Laurin otec Robo.

215. epizóda
Nina prišla Martinovi všetko vrátiť. Je svedkom lásky medzi Ritou a Martinom, úplne ju to položí. Martin je zo stretnutia s Ninou zdrvený a Rita na ňu žiarli. Nina zmizne. Ivan ju príde hľadať k Roznerovcom, no po Nine ani stopy. Ivanovi hlavou bežia katastrofické scenáre. Erik Ninu hľadá tiež. Policajti ho vyhodia, ale on sa nevzdá.

Juhász sonduje u Karin, či vinári dostanú dotáciu, pretože jeho kolega Polák nebankovke neverí. Karin presvedčí Juhásza, že dotácia je schválená. Reni s Mirom sa radujú - vinári im sami nahrávajú.

Buran obviňuje Šantal z jeho manželskej krízy. Šantal sa podujme riešiť, čo pokazila a vyhľadá Violu. Ako dopadne ich stretnutie?

Evu zasiahne šokujúca správa o Laure, ktorá sa v škole pobila. Eva sa musí s Laurou pozhovárať o jej správaní. No doma ju čaká ďalšie nepríjemné prekvapenie. Vrátil sa Laurin otec Robo...


216. epizóda
Erik nestráca nádej, že sa Nina nájde. Polícia nájde jej auto, je však prázdne. Erik rozbieha pátranie na vlastnú päsť. Petrovi sa zverí, že nesmie prísť o svoju druhú lásku. Už raz niečo podobné zažil.

Laura sa zvíta s otcom, Eva to musí akceptovať. Robo ohuruje Lauru tetovaním z väzenia. Eva odmietne Lauru pustiť s Robom von, Laura sa na mamu urazí. Robo žiada Evu o právo na Sabínku. Eva má obavy, ako Laura zareaguje na správu, že Robo je Sabínkin otec. Spolu s Petrom sa rozhodnú povedať jej pravdu.

Viola odchádza do Rakúska za Dorotou, Žigovi zanechá na krku celú reštauráciu. Žigo je z jej odchodu zdrvený, reštaurácii bez kuchára šéfovať nedokáže.

Sledujte v utorok, 30. novembra, o 5.15 a v stredu, 1. decembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na