Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 217. a 218. epizóda

01. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 217. a 218. epizóda
Búrlivé víno: 217. a 218. epizóda Foto: TV Markíza

Nina sa začína na Erika pozerať inými očami. Laura sa dozvie pravdu o Sabínkinom otcovstve.

217. epizóda
Nina Erika pred Ivanom zaprie. Klame otcovi o tom, kde bola v noci. Erik dáva Nine len dve možnosti - buď bude jeho oficiálnou priateľkou, alebo budú mať čisto pracovný vzťah. Nina sa musí rozhodnúť - všetko alebo nič.

Ivan prezradí Nine, že Erik mal o ňu strach a rozbehol pátranie na vlastnú päsť, dokonca povolal potápačov. Nina sa začína na Erika pozerať inými očami. Uvedomí si, že chce byť s ním, no možno je už neskoro.

Braňo a Mirka sa vracajú z Francúzska. Prišli kvôli svadbe Niny s Martinom...

Robo vezme Lauru zo školy. Učiteľka Božena je v domnienke, že Robo je Peter Rozner. Robo pred Laurou ľutuje, že pre ňu v minulosti neurobil viac. Eva sa strachuje, ako dopadne jej rozhovor s Laurou o Sabínkinom otcovstve. Laura sa však dozvie pravdu skôr - od Roba.


218. epizóda
Eva s Petrom idú hľadať Lauru. Robo prvýkrát vidí Sabínku. Laura má Evu s Petrom za klamárov.

Dáša a Slávo už nechcú svoj vzťah tajiť. Dáša sa pravdu rozhodne povedať najprv svojmu synovi. No Jakubko ju zaskočí. Vo väčšom šoku však bude Ivan, keď sa Slávo rozhodne priviesť Dášu domov.

Inge sa hrá pred Zacharom na milujúcu matku, príliš zaneprázdnenú svojím synom namiesto obchodu. Maxim by však chcel čo najskôr investovať. Ingrid súri Reniho, aby sa s predajom pohli čo najskôr. Vinári sa tešia na dotáciu, Karin im však pokazí náladu.

Nina je zdrvená z toho, že pristihla Erika s inou. V práci s ním nedokáže komunikovať. Mirka a Braňo sú v šoku z rozchodu Niny a Martina. Nina sa pred Mirkou tvári, že nepotrebuje k životu mužov. Erik sa príde Nine ospravedlniť. Dokáže mu Nina odpustiť?

Sledujte vo štvrtok, 2. decembra, o 5.20 a v piatok, 3. decembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na