Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 219. a 220. epizóda

03. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 219. a 220. epizóda
Búrlivé víno: 219. a 220. epizóda Foto: TV Markíza

Eva a Peter idú po Lauru do školy. Keď im oznámi, že chce bývať u otca, Eva podozrieva Roba, že ju nahovoril on a pohádajú sa...

219. epizóda
Mirka a Braňo plánujú svadbu napriek okolnostiam. Mirka si však nemá na svadbu koho pozvať. So svojou sestrou už totiž v živote neráta... Vinári sa zrútia, majú na krku úver. Karin sa pred nimi Renimu vyhráža kriminálom.

Ivan pristihol Sláva ako bozkáva Dášu, je zaskočený. Slávo predstaví otcovi Dášu ako svoju priateľku, nedorozumenie okolo jeho údajnej homosexuality sa konečne vysvetlí. Dáša začne Ivana pripravovať na súd s Inge.

Eva a Peter idú po Lauru do školy. Keď im oznámi, že chce bývať u otca, Eva podozrieva Roba, že ju nahovoril on a pohádajú sa... Neskôr sa Peter osamote stretne s Robom, chce sa s ním porozprávať ako chlap s chlapom.

Erik chce Ninu vziať do Rakúska kvôli vinárskemu veľtrhu, no ona odmietne.


220. epizóda
Nina chce prepustiť svoju účasť na veľtrhu Igorovi. Igor prosí Ninu, aby si to rozmyslela, ale Nina trvá na svojom, až kým sa sama nepresvedčí, že Igorova prezentácia je čisté fiasko.

Robo verí, že Slávo ho do práce prijme aj navzdory zlej povesti v rodine. Slávo dá Robovi druhú šancu. Váňa je zdesený z predstavy, že bude u nich Robo brigádovať, ale Slávo sa Roba zastáva.

Laura provokuje mamu, že jej je v škole lepšie ako doma. Eva sa dozvie, že Laura blicuje, namiesto školy išla k Dolinským.

Vinár Polák súhlasí s predajom pozemkov. Trvá na tom, aby predaj prebehol čím skôr, lebo úroky z úveru narastajú. Inge sa termín, ktorý dohodne Reni, kríži so súdom o Adamka. Reni nevie vybaviť odklad. Inge sa musí rozhodnúť: uprednostní kšeft alebo dieťa?

Ivan je pred súdnym pojednávaním nervózny. Dáša ho prosí, aby sa nenechal Ingridou vyprovokovať za žiadnu cenu. Ako napokon dopadne súd o Adamka?

Sledujte v pondelok, 6. decembra, o 5.20 a v utorok, 7. decembra o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na