Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 221. a 222. epizóda

07. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 221. a 222. epizóda
Búrlivé víno: 221. a 222. epizóda Foto: TV Markíza

Inge Renimu prezradí, že má v pláne vziať si Zachara. Ivan nezvláda Robovu prítomnosť vo vinárstve a vyženie ho.

221. epizóda
Inge vinárov presviedča na obchod. Vinári váhajú, majú pocit, že tým zrádzajú Ivana. Inge Renimu prezradí, že má v pláne vziať si Zachara. Podarí sa jej presvedčiť ho, aby pozemky odkúpil, keď pred ním zahrá divadielko zlomenej ženy, ktorá prišla o dieťa.

Nina chce ísť na veľtrh sama. Erik to nepovažuje z hľadiska prezentácie firmy za dobrý nápad, no Nina sa mu postaví na odpor, Erik teda nemá na výber.

Slávo sa dozvie, že Viola opustila Žiga. Slávo sa cíti za jeho nešťastie zodpovedný, preto Violu v Rakúsku prekvapí svojou návštevou.

Ivan nezvláda Robovu prítomnosť vo vinárstve a vyženie ho. Slávo sa povadí s otcom, Robo radšej dobrovoľne odíde. Nešťastný Robo je opäť bez práce, skončí v bare. Bývalí kamaráti ho zvádzajú na zlé chodníčky. Odolá?


222. epizóda
Erik praje Nine šťastie na prezentácii, chcel by jej pomôcť v ekonomickej stratégii firmy, no Nina tvrdohlavo odmieta akúkoľvek jeho pomoc. Podozrieva ho, že je to len zámienka, aby ju dostal do postele.

Zachar vyvedie nabudenú Ingrid z omylu - prišiel kvôli biznisu, nie kvôli radovánkam. Za pozemky jej ponúkne veľkorysú sumu. Reni s Mirom začínajú pochybovať o Ingrid. Zachar im neprezradí, že s nimi vybabrala, no pochopí, že Inge hrá na dve strany. Robo prišiel hľadať Mira. Pred Zacharom Mirovi vyhadzuje na oči jeho čierne kšefty a kontroverznú minulosť. Miro s Renim Roba vypoklonkujú, no Zachara Robov výstup zaujal.

Slávo sa zaplieta vo vlastných historkách, Viola mu neverí. Slávo to svojou iniciatívou Žigovi pokašľal na plnej čiare. Situáciu príde zachrániť Dáša. Podarí sa jej Violu obmäkčiť?

Silvia mladým sľúbi, že sa s tou ich komornou svadbou vyrovná. Braňo tuší, že mama je zmierená len naoko a niečo chystá.

Nina sa vrátila z prezentácie, je spokojná s výsledkom. Klára Erikovi prezradí, že Ninina prezentácia dopadla inak, ako tvrdí ona.

Sledujte v stredu, 8. decembra, o 5.25 a vo štvrtok, 9. decembra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na