Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 225. a 226. epizóda

13. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Erik sa Ivanovi prizná, že Ninu miluje. Eliška varuje Zachara pred Inge.

225. epizóda
Erik sa Ivanovi prizná, že Ninu miluje, no u Ivana ako nádejný zať nenachádza podporu. Ivan mu prestane brániť v odchode z firmy. Eva cíti, že Nina sa kvôli Erikovmu odchodu trápi.

Robo za zálohu nakúpil darčeky pre obe dcéry. Eve a Petrovi sa chváli novou prácou. Robo cíti, že Laura mu dôveruje a je na neho pyšná, no Eva neverí, že Robov záujem je úprimný. Robo však trvá na tom, že splnil svoju časť dohody, má na Lauru nárok. Eva nesúhlasí, no zasiahne Peter.

Braňo tajne berie Mirke miery na šaty. Navrhne jej spoločný predsvadobný výlet, Erik však zamietne Mirke dovolenku.

Inge vydiera Zachara hranou úprimnosťou. Eliška vidí, že Zachar Inge podlieha, varuje ho pred ňou. Zacharovi sa pravda nepočúva dobre. Keď príde Ingrid navštíviť, zastihne ju v chúlostivej situácii s Mirom.


226. epizóda
Zachar urobí Inge hranú žiarlivostnú scénu. Ingrid Zacharovi prisahá, že s Mirom nič nemala, Zachara však poburuje samotný Miro Petránsky a jeho neslávna minulosť. Ingrid ho pred Zacharom obhajuje. Inge sa napokon podarí uzmieriť si Zachara.

Váňa musí manželke priznať farbu - on nie je žiadny pivničný, nepovýšili ho. Jeho žena Drahuša prišla kvôli vinárskemu spolku, no v bare sa dozvedá, že Vínečko skončilo. Juhász tam so svojimi kolegami zapíja žiaľ a cíti sa byť za všetko zodpovedný. Výčitky svedomia ho doženú až k zúfalému riešeniu.

Nina sa Eve zdôverí, že sa s Erikom milovala. Eva sa na Erika naštve, má pocit, že zneužil situáciu. Nina začne Erika pred Evou obhajovať a Eva z jej slov pochopí, že sa do neho zamilovala.

Erik zamietol Mirke dovolenku bez toho, aby si vypočul dôvod. Braňo si to s ním príde vybaviť, pohádajú sa.

Sledujte v utorok, 14. decembra, o 5.15 a v stredu, 15. decembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na