Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 227. a 228. epizóda

15. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Robo chce získať svoje deti aj ženu späť. Nina sa s Erikom možno vidia naposledy...

227. epizóda
Inge a Zachar skončia spolu v posteli. Ingrid je s vývinom situácie nadmieru spokojná, no Max v skutočnosti ľutuje zblíženie s Inge. Ingrid má pocit, že sú pár, chce vedieť viac o Zacharovej minulosti. Ivan sa dozvie, že vinice kúpila Inge.

Eva s nevôľou nechá Lauru samú s Robom v Zacharovom kaštieli. Laura je na otca hrdá. V kaštieli stretne Patrika, ktorého pozná zo školy. Robo obviní Patrika, že mu balí dcéru a je na neho agresívny. Robo pred Eliškou odhalí svoju túžbu - chce získať svoje deti aj ženu späť.

Nina je sklamaná, že nezastihla Erika v práci, chcela mu niečo dôležité povedať. S Erikom sa možno vidia naposledy...


228. epizóda
Ingrid sa pred Ivanom tvári ako neviniatko, no Ivan vie, že kúpa pozemkov bol podvod. Dozvedá sa, že Inge pozemky už stihla predať Zacharovi. Ivan sa bez ohlásenia objaví u Zachara v kaštieli a vyčistí mu žalúdok.

Nina nedokáže Erikovi vyznať svoje pravé city, na rozlúčku mu popraje len veľa šťastia. Erik je sklamaný. Peter je z Erikovho odchodu z vinárstva zničený. Erik sa mu prizná, že túžil po tom, aby ho Nina zastavila.

Viola oznámi Šantal, že jej služby už potrebovať nebude, má výpoveď. Šantal zavolá Žiga na pomoc. Žigo predstiera, že bude potrebovať Šantalkinu pomoc doma, keďže so zlomenými rukami sa o seba nevie postarať. Viola však na takúto pomoc nepristúpi, má iné riešenie.

Braňo prosí Mirku, aby odbehla z práce, kvôli vybavovaniu svadby. Erik jej sľúbi, že ju pustí, no situácia sa skomplikuje. Nervóznemu Braňovi odkáže, že Mirka nikam nepôjde. Braňova matka priniesla svadobné šaty, no Mirka doma ešte nie je. Naštvaný Braňo vyráža za ňou. Netuší, ako týmto nešťastným rozhodnutím skomplikuje život sebe aj Mirke...

Sledujte vo štvrtok, 16. decembra, o 5.20 a v piatok, 17. decembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na