Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 229. a 230. epizóda

17. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 229. a 230. epizóda
Búrlivé víno: 229. a 230. epizóda Foto: TV Markíza

Braňo mal haváriu, utrpel ťažké zranenia. Zacharovi volá Baxa, chce sa s ním stretnúť.

229. epizóda
Zachar má pred Ivanom výčitky svedomia kvôli pozemkom, chce všetko napraviť, pozemky vráti vinárom. Vinári neveria Zacharovej ponuke. Ivan ich však presvedčí, že Zachar ich neoklame.

Braňo mal haváriu, utrpel ťažké zranenia. Mirke povie, že si necíti nohy. Mirka sa bojí, že o Braňa príde. Nina sa dozvie, že za všetko v podstate môže Erik. Erik Nine prezradí, že Mirka s Braňom plánovali svadbu. Silvia sa hnevá, že ju Mirka k synovi zavolala tak neskoro. Lekár má pre obe ženy zdrvujúcu správu...

Baxa u Reniho sonduje, čo je Zachar zač. Chce sa s ním stretnúť. Zacharovi volá Baxa práve vtedy, keď sa rozhodol odísť zo Slovenska. Maxim má dilemu.


230. epizóda
Lekár Mirke a Silvii vysvetlí, prečo Braňova operácia nie je možná. Silvia zatají Braňovi pravdu o jeho zraneniach a zakáže o tom hovoriť aj Mirke. Mirka si myslí, že Braňo si zaslúži vedieť pravdu. Braňo vycíti, že mama ani lekári mu nepovedali všetko a prosí Mirku, aby bola k nemu úprimná. Ako sa rozhodne Mirka?

Zachar nezvláda hovoriť s Baxom. Zrazu nevie, či chce pokračovať vo svojich plánoch. Eliška ho odhovára, Baxa však príde navštíviť Zachara v kaštieli.

Laura si dohodne rande s Patrikom, na ktoré sa votrie aj Vaneska. Laura nemá na výber, sľúbi jej, že ju so sebou vezme do kaštieľa.

Králik sa povadí so Šantal, chce ju späť do svojho podniku, má u neho platnú zmluvu. Za Dášou príde jej šéf právnickej kancelárie a má pre ňu naliehavú požiadavku. Chce, aby Dáša zastupovala jeho strýka Marcela Králika. Lenže Dáša už sľúbila pomoc Šantal...

Sledujte v pondelok, 20. decembra, o 5.25 a v utorok, 21. decembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na