Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 231. a 232. epizóda

21. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 231. a 232. epizóda
Búrlivé víno: 231. a 232. epizóda Foto: TV Markíza

Silvia preklína Mirku. Zachar Baxovi odmietne predať pozemky. Erik navštívi Braňa v nemocnici, aby sa mu ospravedlnil.

231. epizóda
Silvia obviní Mirku z Braňovho stavu, Braňo sa s mamou poháda. Silvia preklína Mirku, Braňovi vždy priniesla len nešťastie. Mirka sa zrúti, vyžaluje sa Nine. Zdôverí sa jej so svojím tajomstvom z minulosti.

Zachar Baxovi odmietne predať pozemky. Baxa stretne v kaštieli Inge. Ingrid sa pred ním zatajuje, Zacharovi povie, že Baxu nepozná. Baxa pred Zacharom hrá jej hru, ale za jeho chrbtom sa Inge príde vyhrážať.

Dáša prípad Králik prijala práve kvôli Šantal. Pokúsi sa robiť Králikovi a Šantal mediátorku. Králik nedosiahol svoje, chce sa preto súdiť.

Erik príde za Ninou. Nina je prekvapená, že z Vínneho neodcestoval. Erik prizná, že zostal kvôli Braňovi. Neverí, že nie je možnosť, ako mu pomôcť. Erik navštívi Braňa v nemocnici, aby sa mu ospravedlnil.


232. epizóda
Baxa vydiera Inge, chce od nej protislužbu. Baxa na Ingrid tlačí s termínom, Inge pred Zacharom predstiera hysterický záchvat a prosí ho, aby spolu odišli z krajiny.

Erik sa chce ospravedlniť Braňovi, ale Braňo ospravedlnenie neprijme. Cíti sa odpísaný a neschopný byť partnerom pre Mirku. Silvia je ochotná kvôli Braňovi obetovať všetko, no Mirku k nemu pustiť odmieta. Braňo ju uprosí, potrebuje sa s ňou vážne pozhovárať.

Dáša pod hrozbou výpovede od svojho šéfa musí prevziať Králikov prípad. Aj keď bude zastupovať protistranu, v skutočnosti chce pomôcť Šantal. Šantal však odmieta obviniť Králika súdnou cestou.

Laura sa ponáhľa do školy, teší sa na Patrika. Lenže Patrik na dohovorené stretnutie nepríde. Laura má naliehavý hovor, po ktorom utečie zo školy.

Erik konzultuje Braňov stav s lekármi. Primár nesúhlasí s riskantným zákrokom, ale jeho mladý praktikant Erika vyhľadá a informuje ho o šanci na Braňovu úspešnú operáciu. Bude to zložité, no je tu nádej, že Braňo zostane bez následkov.

Sledujte v stredu, 22. dedembra, o 5.15 a vo štvrtok, 23. decembra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na