Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 233. a 244. epizóda

23. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 233. a 244. epizóda
Búrlivé víno: 233. a 244. epizóda Foto: TV Markíza

Inge presviedča Zachara, aby spolu odišli do zahraničia. Mirka sa odmieta s Braňom rozísť.

233. epizóda
Erik zistí, že cesta k Braňovmu uzdraveniu vedie cez mafiána Oláha, no zdráha sa mu ozvať. Praktikant Rutkaj sa pokúsi kontaktovať jeho synovca - doktora Michala Oláha, žiada však za to odmenu. Lenže Oláhova arogancia je silnejšia ako Rutkajova snaha, zodpovednosť zostáva na Erikových pleciach.

Inge presviedča Zachara, aby spolu odišli do zahraničia. Baxa na Inge nalieha, „svojich" pozemkov sa nevzdá. Zachar súhlasí s Ingridiným návrhom, odídu do Nórska, no nepôjdu tam sami.

Vanesa dostane z Jakuba, že Laura odišla za Patrikom. Vanesa nažaluje učiteľke, že Laura ušla zo školy. Nič netušiaca Eva má naliehavý telefonát ohľadne Laury...

Mirka sa odmieta s Braňom rozísť, no Braňo je neoblomný, žiada ju, aby odišla. Silvia Mirku nemilosrdne vyhodí. Mirka je v šoku z Braňovho rozhodnutia, Erik s Ninou ju utešujú. Na Erika ešte viac doľahne vina za Mirkino a Braňovo nešťastie, Nina mu v rozhovore nechtiac podsunie riešenie. Erik odíde bez rozlúčky, kam má namierené, neprezradí ani Nine.


234. epizóda
Eva s Petrom sa boja, že za Lauriným útekom je Robo. No ani Robo netuší, kam Laura zmizla a má o ňu strach. Ukáže sa, že Laura je v poriadku, ale s neznámym chalanom. Laurin neuvážený čin dal Robovi po prvý raz tromf do rúk - obviní Petra a Evu, že sa o Lauru dostatočne nestarajú. Peter sa cíti byť dotknutý Robovou výčitkou, no uznáva jeho argumenty, dokonca aj Eva mu dáva za pravdu.

Oláh dáva Erikovi najavo, že ho dnes už žiadne peniaze nezaujímajú. Erikova misia dopadne neúspešne.

Inge sa vôbec nepáči, že by mal ísť Baxa s nimi, no pravdu, prečo ju to rozladilo, Maximovi povedať nemôže. Pred Zacharom hrá naďalej divadielko, že Baxu pozná pár dní. Zachar Eliške vysvetlí, prečo sa s Baxom a Ingrid hrá. Potrebuje si získať Baxovu absolútnu dôveru. Inge má strach, že Baxa ju chce zničiť, podozrieva ho, že spoločná cesta do Nórska bol jeho nápad.

Braňo pred Ninou povie krutý ortieľ - znenávidel Mirku! Mirka to počuje a už nemá dôvod ďalej žiť. Erik pochopí, že musí konať a opätovne vyhľadá Oláha. Erik sa rozlúči s Ninou, akoby sa už nikdy nemali vidieť a ide Oláhovi povedať pravdu o smrti jeho dcéry Júlie.

Sledujte vo štvrtok, 24. decembra, o 5.50 a v pondelok, 27. decembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na