Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 235. a 236. epizóda

27. 12 2021 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 235. a 236. epizóda
Búrlivé víno: 235. a 236. epizóda Foto: TV Markíza

Erik ponúkne Oláhovi informácie výmenou za protislužbu. Mirka zmizne aj s peniazmi, ktoré ukradla Nine.

235. epizóda
Erik ponúkne mafiánovi Oláhovi informácie výmenou za protislužbu. Jeho synovec musí Braňa operovať. Dokáže mu, že on je milencom jeho dcéry, ktorého už roky hľadá. Oláha pravda rozhnevá a sľub ohľadom Braňa nedodrží.

Baxa spracováva Reniho ohľadne pozemkov, Reni mu prisľúbi akúkoľvek pomoc v tejto veci. Miro s Karin začínajú tušiť, že Reni ich chce odstaviť mimo hru.

Anna a Viera sa vracajú domov z kúpeľov práve vo chvíli, keď Eva dohovára Laure za útek. Eva Laure zakazuje chodiť s Patrikom. Anna sa Laury zastáva, chce vedieť, čo Eve na Patrikovi tak veľmi prekáža.

Mirka zmizne aj s peniazmi, ktoré ukradla Nine. Nina organizuje pátranie po Mirke. Erik vysvetlí Oláhovi, že za Júliino nešťastie je zodpovedný aj on - jej otec. To Oláha rozzúri ešte viac. Erik mu vyrozpráva Mirkin príbeh a prosí ho, aby zvrátil jej osud, lebo Mirka bez jeho zásahu skončí podobne ako Júlia. Oláh Erikovi neverí, chce sa skontaktovať s Mirkou. Lenže nikto netuší, kam Mirka zmizla.


236. epizóda
Mirka bola kamarátka Oláhovej dcéry Júlie. Nina potvrdí Oláhovi, že Mirka je pravdepodobne v ohrození života - zmizla aj s peniazmi. Oláh nechce, aby Mirka skončila ako jeho dcéra Júlia.

Mirka si kúpi dávku od dílera, ale ten ju odváža so sebou. Mafián Oláh vybaví Braňovi operáciu. Erik sa obáva, že nastal jeho koniec.

Buranovský ide vyšetriť Dášu domov a berie si so sebou aj Violu. Viola sa prejaví ako pohotová sestrička, Žigo jej navrhne spoluprácu.

Robo dohovára Laure, poúča ju o sexe. Laura otca uisťuje, že s Patrikom chce len tancovať. Lenže mama jej nechce dovoliť ani to. Robo jej dovolí, aby sa s Patrikom tajne stretávali v kaštieli, ale Eva sa o tom nesmie dozvedieť.

Sledujte v utorok, 28. decembra, o 5.20 a v sredu, 29. decembra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na