Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 237. a 238. epizóda

29. 12 2021 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 237. a 238. epizóda
Búrlivé víno: 237. a 238. epizóda Foto: TV Markíza

Nina pochopí, že Erik sa obetoval. Do Vínneho sa vracajú Martin a Rita.

237. epizóda
Zachar musí vinárom bezcitne klamať. Uprednostní Baxu pred spravodlivosťou. Výčitky sa snaží zahnať cestou do Nórska. Spolu so svojimi spoločníkmi vyrazia na cestu. Ivan sa od vinárov dozvie, že Zachar paktuje aj s Baxom.

Šantal prosí Buranovského o pomoc s Králikom a Boženkou. Žigo vymyslí svoj dohadzovačský plán a hneď ho aj začne realizovať. Navádza Králika na správnu cestu k Boženkinmu srdcu.

Nine odľahlo, že Mirka je v poriadku. Oláh Nine prezradí, že Erik prosil o pomoc pre Mirku a Braňa. Ninu Erikov záujem prekvapí. Oláh odporúča Nine, aby na Erika radšej zabudla. Erikova budúcnosť nevyzerá ružovo. Nina pochopí, že Erik sa obetoval, snaží sa s ním skontaktovať, no Erikov mobil je vypnutý. Do Vínneho sa vracajú Martin a Rita.


238. epizóda
Martin s Ritou sa vrátili. Martina nečakané stretnutie s Ninou vzalo. Rita to vidí a žiarli. Celá rodina myslí na Martina v dobrom - okrem Viery. Viera si nedokáže zvyknúť na fakt, že Martin je teraz s Ritou. Martin by sa veľmi chcel s mamou pomeriť, poprosí Petra o pomoc.

Ivanovi sa nechce veriť, že Zachar sa priatelí s Baxom. Baxa je podľa Ivana nebezpečný pre celý vinársky región. Ivan preruší rokovanie Reniho a Mira o pozemkoch. Chce vedieť, aké sú Baxove zámery vo Vínnom.

Oláh si chce s Erikom vyrovnať účty za minulosť. Svojim gorilám dá príkaz, aby sa ho zbavili, ale nie kým bude Mirka v dome. Nina sa ponáhľa za Erikom, ale zastavia ju policajti. Nina sa od nich pokúša zistiť, kde býva Oláh. Erik už na všetko rezignoval. Oláh sa od Mirky dozvedá pravdu o tom, prečo sa Júlia uchýlila k drogám. Po tomto zistení sa ponáhľajú domov, aby Oláh mohol stopnúť svoj príkaz. Stihnú však prísť včas?

Sledujte vo štvrtok, 30. decembra, o 5.35 a v piatok, 31. decembra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na