Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 239. a 240. epizóda

31. 12 2021 06:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 239. a 240. epizóda
Búrlivé víno: 239. a 240. epizóda Foto: TV Markíza

Nina prišla Erikovi zachrániť život. Rita sa k Martinovi správa majetnícky.

239. epizóda
Nina prišla Erikovi zachrániť život. Erik je rád, že Nine na ňom predsa len záleží. Oláh sa viní za smrť svojej dcéry. Prejaví rešpekt voči Erikovmu postoju. Mirka dopraje Nine a Erikovi súkromie. Erik možno svoj odchod z Vínneho odloží - kvôli Nine.

Rita sa k Martinovi správa majetnícky. Cíti, že Martina to stále ťahá k Nine. Peter vidí, že medzi Ritou a Martinom nie je všetko celkom ideálne. Peter váha, či o Martinovom návrate má povedať mame.

Ivan je presvedčený, že Baxa sa nevrátil len tak. Miro sa bojí, že Ivan pochopil ich zámery. Ivanovi nejde do hlavy Zacharove spriahnutie s Baxom, začína pátrať po príčinách.

Silvia urobí čokoľvek, aby Braňa udržala od Mirky. Michal Oláh prišiel Braňa zachrániť.


240. epizóda
Michal zachráni Braňa pred samovraždou. Michal bojuje u primára za možnosť Braňa operovať, medzi primárom Jarošom a Michalom vznikne spor. Oláh presviedča Braňa, aby operáciu prijal. Keď sa Silvia od primára dozvie, čo Mirka podnikla za jej chrbtom, vyhodí ju z Braňovho bytu.

Králik príde odovzdať svoj laptop Božene ako dar pre školu. Králik Boženu oblbuje rečami. Božena však vďaka náhode odhalí Králikovu pravú identitu. Keďže Žigov plán zlyhal, Králik chce Šantal späť.

Rita sa vtiera do rodiny, vyvolá však konflikt s Martinovou babkou. Rita Martina citovo vydiera. Nina a Erik prežívajú chvíle lásky. Nina sa zľakne, že Erik chce utiecť, on však chystá romantický víkend pre nich oboch. Pri odchode za romantikou stretnú Martina. Martina zasiahne, keď zistí, že Nina je s Erikom.

Sledujte v pondelok, 3. januára, o 5.20 a v utorok, 4. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na