Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 241. a 242. epizóda

04. 01 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 241. a 242. epizóda
Búrlivé víno: 241. a 242. epizóda Foto: TV Markíza

Braňo nechce operáciu. Stretnutie s Ninou Martinom zamávalo.

241. epizóda
Zdá sa, že stretnutie s Martinom Ninou nezamávalo tak ako s Martinom. Vydavateľ chváli knihu, ktorú napísal spoločne s Ritou, Martin sa však nevie naplno tešiť z pracovného úspechu, myslí na Ninu. Navyše mu chýba rodina, chce sa udobriť s mamou. Anna vymýšľa, ako sa Martin s Vierou stretnú.

Michal Oláh Mirke oznámi, že Braňo nechce operáciu. Mirka príde Braňa presvedčiť, aby pomoc prijal, Braňo však odmieta Mirku aj pomoc. Mirka prizná Oláhovi, že to vzdala. Na návšteve u Dolinských vysvitne, že aj Tibor Oláh pozná Baxu z minulosti, na ktorú by nerád spomínal...

Silvia sa dozvie o plánovanej operácii a zamieta ju. Vymyslela totiž pre Braňa alternatívnu liečbu. Braňo zavolá Mirke. Mirka sa poteší, že sa jej ozval, no Braňo sa s ňou chce rozlúčiť.


242. epizóda
Braňo súhlasí s operáciou. Silvia nakričí pred primárom na Mirku, keď zistí, že Braňo nie je na izbe. Silvia nechce, aby Braňa operovali, verí v účinky alternatívnej medicíny. Kým Mirka čaká na výsledok operácie, Silvia lieči Braňa na diaľku pomocou liečiteľa.

Martin sa vracia domov, zisťuje, že mama o jeho návšteve nič netuší. Viera sa nahnevá na Annu a odíde bez toho, aby sa s Martinom porozprávala. Martin ju vyhľadá na cintoríne pri otcovom hrobe. Martin jej prehovorí do duše, vďaka čomu Viera prehodnotí svoj postoj.

Ivan presviedča Elišku, aby sa prihovorila u Zachara za vinárov. Kým sa nerozhodne čo s pozemkami, vinári by mohli svoje vinice aspoň obrábať. Zachar s Baxom si užívajú v Nórsku Ingridinu spoločnosť. Eliška sa s ním pokúsi telefonicky skontaktovať. Nechá sa Baxa presvedčiť?

Sledujte v stredu, 5. januára, o 5.15 a vo štvrtok, 6. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na