Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 243. a 244. epizóda

06. 01 2022 06:10 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

ENinu v Erikovej spoločnosti mrzí, že musí klamať otcovi. Erik jej navrhne, aby svoj vzťah priznali. Nina sa však obáva otcovej reakcie...

243. epizóda
Mirka čaká, kým sa Braňo prebudí po operácii. Braňo jej je nakoniec vďačný za podporu. Podľa doktora Oláha sú Braňove prognózy dobré.

Zachar a Baxa sa chystajú spolu oslavovať. Inge sa obáva, že ju Baxa pred Zacharom zradí, z ich večierka vo dvojici nie je nadšená.

Klára chce, aby Nina prihlásila Máriu na výstavu, Ivan však zisťuje, že Nina je preč. Ani vo firme o nej nič netušia. Ninu v Erikovej spoločnosti mrzí, že musí klamať otcovi. Erik jej navrhne, aby svoj vzťah priznali. Nina sa však obáva otcovej reakcie...

Viera pozve Ritu k Roznerovcom na návštevu. Rita si dá záležať, aby urobila dojem. Ivan stretne u Roznerovcov nečakane Ritu a Martina. Martin mu prezradí, že Ninu včera videl.


244. epizóda
Ivan sa od Martina dozvie, že Nina a Erik sú pár. Tento vzťah podľa neho treba stopnúť. Nina a Erik sa medzitým vrátili z Benátok, Nina zostáva u Erika, nechce sa vrátiť domov. Erik chce Ivanovi povedať, že sú pár, ale Nina váha.

Viera a Anna ohovárajú Ritu, Martin to začuje. Rita urobí Martinovi scénu, lebo jej stretnutie s Ninou zamlčal. Viera mladým ponúkne, aby prespali u nich. Rita nájde v Martinovej posteli náušnicu, bezdôvodne žiarli.

Zatiaľ čo sa Braňo teší na nový život, jeho mama a liečiteľ Salvatorius spriadajú plán. Mirka má o Silviu strach. Domnieva sa, že liečiteľ ju využíva.

Robo prichytí Lauru a Patrika pred bozkom. Laura sa s otcom dohodne na tom, čo povedia mame. Robo sa však preriekne, čím v Eve vzbudí podozrenie, že Laura na tanečnú do školy nechodí.

Sledujte v piatok, 7. januára, o 5.15 a v pondelok, 10. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na