Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 245. a 246. epizóda

10. 01 2022 06:10 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 245. a 246. epizóda
Búrlivé víno: 245. a 246. epizóda Foto: TV Markíza

Rita nezanechala svojou návštevou u Roznerovcov povzbudivý dojem.

245. epizóda
Rite všetko u Roznerovcov pripomína Ninu. Žiarli, pretože Martin naozaj na Ninu myslí. Rita nezanechala svojou návštevou u Roznerovcov povzbudivý dojem.

Nina si uvedomuje, že otec môže mať voči Erikovi výhrady. Preto chce otca na ich vzťah najprv pripraviť. Ivan sa dozvie, že Nina dnes bola v práci, okamžite za ňou vyráža. Zastihne ju v dobrej nálade a s Erikom...

Mirka chce Braňa uchrániť pred pravdou, no nepodarí sa jej to. Silvia chce, aby kontrolu nad Braňovou rekonvalescenciou prevzal Salvatorius. Liečiteľ sa neštíti urážať Mirku. Braňo si jeho liečbu neželá. Salvatorius má plán, ako sa Mirky zbaviť. Silvia s ním súhlasí.


246. epizóda
Nina otcovi klame, len aby sa Ivan nedozvedel o jej vzťahu s Erikom. Erikovi sa Ninin postoj nepáči, pohádajú sa. Ivan je presvedčený, že Erik Ninu zneužíva. Anna Ivanovi odporučí, aby si s Erikom chlapsky pohovoril. Ivan na neho čaká v reštaurácii, kde sa zarozpráva s Šantal. Tá Erika vykreslí vo veľmi nelichotivom svetle.

Braňo vysvetlí Mirke, že Silvia bola na liečiteľovi závislá už dávnejšie. Silvia súhlasila so Salvatoriovým plánom, odovzdáva mu aj ďalšie peniaze.

Zoli prišiel navštíviť psychiatra Trnavského, ktorý pracoval v kaštieli ešte v časoch, keď tam bolo sanatórium. Trnavský Zolimu porozpráva hroznú históriu, ktorá sa, žiaľ, týka aj Zacharovej matky. Zolimu však prezradí len časť pravdy. Zachar v Nórsku tiež spomína. Takmer sa zloží, keď si vypočuje Baxove spomienky na jeho matku. Inge ani Baxa netušia, čo sa so Zacharom deje.

Sledujte v utorok, 11. jnauára, o 5.25 a v stredu, 12. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na