Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 247. a 248. epizóda

12. 01 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 247. a 248. epizóda
Búrlivé víno: 247. a 248. epizóda Foto: TV Markíza

Silvia sa príde zmieriť s Mirkou. Ivan vyčíta Nine vzťah s Erikom.

247. epizóda
Nina príde na otcove stretnutie s Erikom ako jeho partnerka. Ivan vyčíta Nine, že toleruje Erikovi jeho nemorálne správanie. Erikovej láske k Nine neverí, presviedča dcéru, že je pod jej úroveň, aby sa s ním zahadzovala. No Nina sa postaví proti otcovi, Erika si zastane.

Silvia sa príde zmieriť s Mirkou. Mirke odprisahá, že s liečiteľom skončila a chce, aby zase fungovali ako jedna rodina. Braňa dojme, že mama akceptovala Mirku. Jeho stav sa začne zlepšovať.

Eva skoro nachytá Lauru, ako jej maže z počítača mail o rodičovskom združení. Laura prosí Jakuba o podporu. Jakub jej to sľúbi, no má kvôli sestre výčitky. Patrik má obavy, keď sa dozvie, že Jakub o ich spoločnej kulehe vie. Laura Jakuba bráni až do chvíle, keď sa jej mama nečakane objaví v škole...

Zachar sa vyžaluje Eliške, že nezvláda Baxu. Má chuť pomstu vzdať. Eliška mu dodá odvahu a v Ivanovom mene ho prosí, aby mohli vinári pracovať zase na svojich pozemkoch. Zachar má pre Baxu a Inge zásadné správy.


248. epizóda
Eva sa nečakane objaví v škole, Laura s Patrikom majú strach z prezradenia. Eva však prišla kvôli niečomu úplne inému. Laura si vydýchne, no nie nadlho. U Evy a Petra sa objaví Dáša, ktorá im povie o rodičku... Laurina učiteľka Mrázová je na Evu naštvaná, berie ju ako nezodpovednú matku.

Zoli pozval Erika a Ninu na večeru bez toho, aby to Ivan vedel. Ivan neprestane do Erika rýpať, ale Zoli sa mladých zastane.

Martin ako vždy Rite pomôže, zachráni situáciu s detskou pacientkou Ninou. Rita si vstúpi do svedomia, s Martinom urovnajú nezhody. Do ordinácie však príde Nina s chorým Adamkom, sprevádza ju Erik. Medzi Martinom a Erikom príde k ostrej výmene názorov.

Sledujte vo štvrtok, 13. januára, o 5.20 a v piatok, 14. januára, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na