Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 249. a 250. epizóda

14. 01 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 249. a 250. epizóda
Búrlivé víno: 249. a 250. epizóda Foto: TV Markíza

Martin a Erik sa pobijú. Mirka zistí, že Silvia predstierala priateľstvo.

249. epizóda
Martin a Erik sa pobijú. Rita dobre vie, že Martin na Erika zaútočil kvôli Nine. Martin si však nechce pripustiť, že by žiarlil.

Eva usvedčí Lauru z klamstva a ukončí Robove a Laurino spojenectvo. Laura sa mame odmieta ospravedlniť. Eva je presvedčená, že ju na klamstvo naviedol Robo.

Mirka zistí, že Silvia predstierala priateľstvo a klamala ich. Silvia opäť začne pred Braňom na Mirku útočiť a odvoláva sa pritom na liečiteľa. Braňo si však raz a navždy vybral, no koho strane bude stáť.

Ivan konečne akceptuje vzťah Niny a Erika, hoci nadšený z neho nie je. Dovolí Erikovi, aby zostal u Dolinských na noc. Na návštevu za Zolim prichádza babka Roznerová. Anne sa nepozerá ľahko na Ninino šťastie s Erikom. Potláčané pocity sa odzrkadlia na jej zdraví, Viera k nej v noci musí zavolať lekársku pomoc...


250. epizóda
Martin musí ísť za babkou, Rita to odmieta pochopiť. Na párty pôjde aj bez Martina. Babka Anna sa pri vyšetrení vyzvedá na Martinov vzťah s Ritou. Dozvie sa, že Martin trochu pochybuje o svojej láske k Rite, lebo obaja chcú niečo iné. Anna nezabudne spomenúť, že Nina už našla svoje šťastie s niekým iným. Martina tým nechtiac zraní.

Dáša sa na oslave dozvie, že Jakub o Laurinom klamstve vedel a kryl ju. Dáša sa nahnevá na Jakuba aj na Lauru. Podľa nej Laura Jakuba kazí. Slávo sa jej zastáva, nemala ľahké detstvo, preto má komplikovanú pubertu. Eva je smutná, že ju Robo zas sklamal.

Zachar a jeho partia sa vráti z Nórska. Baxa sa objaví aj na párty, na ktorú šla Rita. Baxa a Rita si zas začínajú rozumieť, Rite ani nechýba Martinova spoločnosť. Rita príde domov až nadránom a poriadne opitá...

Sledujte v pondelok, 17. januára, o 5.35 a v utorok, 18. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na