Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 251. a 252. epizóda

18. 01 2022 06:10 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 251. a 252. epizóda
Búrlivé víno: 251. a 252. epizóda Foto: TV Markíza

Rita chce sondovať o Nininých citoch k Martinovi. Braňo zmizol. Kam?

251. epizóda
Rita má skvelé správy, ich kniha bude bestseller. Musia však kvôli vydavateľovi vycestovať do Prahy. Rita chce, aby si s Martinom urobili výlet, no on odmietne. Nemôže nechať nemocnicu bez vedenia.

Rita sa zastaví pod zámienkou v Dolinských vinárstve. Chce od Niny „odbornú radu". Navrhne zmierenie. Nina nemá záujem o rozhovor s Ritou. Ujme sa jej teda Erik, ktorý však prekukne, že Rita neprišla pre víno, ale sondovať o Nininých citoch k Martinovi.

Baxa má nový návrh pre Zachara. Baxa sa ide prejsť do viníc, kde pristihne miestnych vinárov, ako obrábajú Zacharove vinice.

Do Violinej reštaurácie sa vráti čašník Roman. Už je zdravý a chce nastúpiť späť do práce, je tam však Šantal, ktorá sa jej nemieni vzdať. Medzi Šantal a čašníkom vznikne boj o job.

Silvia sa nechá presvedčiť, aby dala liečiteľovi Salvatorovi majetok kvôli Braňovmu vyliečeniu. Mirka príde navštíviť Braňa do nemocnice, jeho izba je však prázdna. Kam zmizol?


252. epizóda
Mirka v šoku zisťuje, čo sa stalo s Braňom. Braňo sa bude musieť kvôli rehabilitácii odlúčiť od Mirky. Zoli nabáda Mirku, aby dala prednosť Braňovi pred prácou. Mirka mu navrhne, že ho na liečenie bude sprevádzať. Ale Braňo sa neteší tak, ako si Mirka predstavovala.

Šantal chce zbaliť Igora. Jej vlastné zbrane sa však otočia proti nej, lebo Igor ju naozaj očarí. Namiesto Igora sa začína namotávať Šantal...

Tréner Lauru vyradil zo súťaže. Eva oroduje za Lauru u jej učiteľky Boženy. Lenže Božena už našla náhradníčku za Lauru. Na súťaž miesto nej pôjde Vaneska. Laura nesmúti dlho, uteší ju Patrik. Konečne majú príležitosť vyjadriť svoje city inak ako len slovami...

Baxa odhalí, že Zachar uzavrel dohodu s vinármi, príde sa Maxovi sťažovať. Baxa na pozemkoch vinárov tolerovať nemieni. Baxa zisťuje, že na Zachara peniaze neplatia, nedá sa uplatiť. Inge sa nazdáva, že aspoň bude mať od Baxu pokoj, ak on nestojí o spoluprácu, no Zacharovi sa to nepozdáva. Ingrid prestáva rozumieť jeho dôvodom.

Nina dokončila Máriu, pripraví ju na ochutnávku pre svojich najbližších. Ivan pripíja na úspech Márie aj na šťastie Niny s Erikom, keď sa v tom u Dolinských objaví Martin...

Sledujte v stredu, 19. januára, o 5.15 a vo štvrtok, 20. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na