Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 253. a 254. epizóda

20. 01 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 253. a 254. epizóda
Búrlivé víno: 253. a 254. epizóda Foto: TV Markíza

Rita príde z Prahy zrútená. Martin chce s Ninou hovoriť o ich rozchode.

253. epizóda
Martin chce s Ninou hovoriť o ich rozchode. Nina je s rozchodom už dávno zmierená, považuje to za správny krok. Martina to zabolí, ale snaží sa to nedať najavo. Erik je spokojný, že Ninu Martin už netrápi.

Mirka zistí, že Silvia predáva Braňov byt, pokúsi sa to Silvii prekaziť. Silvia vykričí Mirke, že je zlatokopka. Keď Braňo nebude mať byt, opustí ho. Braňo sa postaví na stranu Mirky. Silvia Mirku preklína, Mirka jej odporučí psychiatra, čo Silviu nazlostí ešte viac.

Rita príde z Prahy zrútená. Z ich spoločnej knihy napokon zrejme nič nebude. Martin sa nazdáva, že by mohla vyjsť aspoň ako skriptá, aby sa k lekárom dostala. Rita tento návrh rezolútne zamietne. Knihu brala ako ich osobné promo, ktoré im zaručí lepšie platené miesta. Martin je jej postojom zaskočený.

Baxa pristúpil na spoluprácu so Zacharom. Mráz správne tuší, prečo bol Baxa za Renim. Reni zapiera kontakt s Baxom, Mráz je však podozrievavý. Polák nechce, aby sa Mráz rýpal v ich nepodarenom biznise. Polák tuší, že za predajom ich pozemkov je nejaký podvod. Juhásza by mohol článok očistiť, ale za akú cenu?


254. epizóda
Mirka chce od Erika neplatené voľno, aby mohla sprevádzať Braňa na liečení. Erik prosí Braňa, aby Mirku nechal v práci, potrebuje ju. Mirka voľno nakoniec dostane, ale s podmienkou. Erik má pre Ninu jedno veľké prekvapenie, ktoré sa týka ich spoločnej práce...

Patrik odmietne Vanesu ako partnerku na súťaž. Prizná, že všetko robil kvôli Laure. Laura a Patrik sa pobozkajú, uvidí ich Eva. Eva vyzvedá od Laury, ako to je medzi ňou a Patrikom.

Dáša Ivana upozorní, že usvedčiť Petránskeho bude ťažké, potrebuje komplica. Ivan prosí Kláru o pomoc. Klára mu vybaví spojku na ministerstve, svojho dobrého známeho, pána Dušičku.

Reni povie Mirovi o Mrázovej návšteve. Miro je znepokojený, isté veci nemôžu vyplávať na povrch. Navrhne, aby novinára Mráza uplatili. No možno je už neskoro...

Sledujte v piatok, 21. januára, o 5.20 a v pondelok, 24. januára, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na