Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 255. a 256. epizóda

24. 01 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Zachar nechce, aby Petránskeho odvolali z ministerstva. Erik s Ninou odchádzajú do Paríža na vinársku súťaž.

255. epizóda
Článok vzbudil na ministerstve paniku. Karin má plán, ako Mira spolu s ostatnými očistiť. Nájdu si inú obeť, na ktorú to našijú. Zachar vynadá detektívovi Janekovi v domnienke, že informácie v článku pochádzajú od neho. Zachar nechce, aby Petránskeho odvolali z ministerstva, potrebuje ho tam mať kvôli svojmu plánu. Požiada Baxu, aby zatlačil na média a škandál ututlal, kvôli ich spoločným záujmom. Klára má pre Ivana zlé správy.

Drahuša presviedča Sláva, aby ju prijal do firmy, vďaka nej ich podnik ušetrí. Váňa naopak prosí Sláva, aby Drahušu nebral do firmy, Slávo mu to sľúbi. Slávo zo žartu porozpráva Dáši o Drahušinej prezentácii a pláne šetrenia, no Dáša v tom vidí potenciál.

Martin sa na Ritu hnevá, Rita má pre neho dobré správy. Našiel sa sponzor a ich kniha bude vydaná a naraz v troch jazykoch. Erik s Ninou odchádzajú do Paríža na vinársku súťaž.


256. epizóda
Slávo chce Drahušu prijať do firmy. Váňa ho prosí, aby to nerobil, inak dá výpoveď on. Slávo nakoniec urobí kompromis. Drahuši ponúkne miesto osobnej asistentky, Drahuša teda s Váňom pracovať nebude. Váňa je Slávovi vďačný.

Laura a Patrik ťažko nesú, že nemôžu súťažiť. Je tu však šanca prihlásiť sa do nesúťažnej sekcie. Prihlášku však treba vyplniť ihneď, Laura sa nemá kedy poradiť s rodičmi. Deti sa rozhodnú zariskovať.

Ivan berie Evu aj s Vierou do Paríža. Idú podporiť Ninu, ktorá vo vinárskej súťaži získala prvé miesto. Laura sa nestihne s mamou dohodnúť na súťaži a Petrovi sa o tom bojí povedať. Peter Lauru napokon podporí, no deťom však v ceste stojí úplne iná prekážka...

Miro sa odmietne nechať uplatiť Zacharom, bojí sa ďalšieho korupčného škandálu. Zachar zostane zneistený. Inge nahovára Zachara, aby od projektu odstúpil. Zachar sa na Mira posťažuje Baxovi.

Riaditeľ gratuluje Martinovi a Rite k ich knihe. Má v pláne ich úspech medializovať. Martin váha, Rite sa možnosť prezentácie v médiách páči. Vysvitne, že za vydaním knihy stojí v skutočnosti Baxa.

Sledujte v utorok, 25. januára, o 5.25 a v stredu, 26. januára, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na