Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 257. a 258. epizóda

26. 01 2022 06:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 257. a 258. epizóda
Búrlivé víno: 257. a 258. epizóda Foto: TV Markíza

Erik sa z Paríža vrátil sám. Inge sa domnieva, že ju chce Zachar požiadať o ruku.

257. epizóda
Ani Robo nemá čas odviezť deti na súťaž, vyzerá to, že Laura s Patrikom nakoniec nikam nepocestujú. Laura má plán - na súťaž s Patrikom utečú aj napriek zákazu. Deťom sa podarí oklamať babku Annu.

Baxa uisťuje Zachara, že na Mira má silné páky. Zachar môže začať organizovať večierok na oslavu. Zachar touto úlohou poverí Inge. Ingrid sa s radosťou ujíma úlohy hostiteľky v domnienke, že Zachar sa ju chystá na oslave požiadať o ruku.

Šantal je beznádejne zamilovaná a nevie si pomôcť. Buranovský netuší, že Šantal hovorí o Igorovi, povzbudzuje ju, aby dotyčnému vyznala lásku napriek tomu, že je ženatý.

Rita si chce s Baxom vyjasniť, prečo ich dotoval. Martin nesúhlasí, aby sa Rita s Baxom stretla. Rita mu to sľúbi, no rozhodne sa inak. Baxa dá Rite ponuku, ktorá sa neodmieta.

Erik sa z Paríža vrátil sám. V kancelárii ho čaká nečakané prekvapenie v podobe novej asistentky Drahuše. Erik nariadi Slávovi, aby sa Drahuše zbavil.

O Lauru a Paťa má záujem televízia. Producent Horák obalamutí deti víziou slávy a úspechu. Peter sa vráti z Moravy a zistí, že deti nie sú doma. Anna má o ne strach. Peter pochopí, že babku oklamali. Laura sa domov vráti v hroznom stave...


258. epizóda
Laura sa vráti domov opitá, Petra tým poriadne vytočí. Anna sa ho snaží upokojiť. Kým sa Laura vyspí z opice, Peter sa psychicky pripravuje na rozhovor s ňou. Peter jej zakáže kontaktovať Horáka. Producent Horák navštívi Lauru u nej doma a príde do ostrej potýčky s Petrom. Laura to vníma tak, že Peter jej nechce dopriať úspech a vykričí mu, že nie je jej otec a nemusí ho poslúchnuť.

Slávo nedokáže povedať Drahuši pravdu o tom, že má dostať padáka, vymyslí si konkurz, aby rozhodnutie oddialil. Drahuša sa nazdáva, že konkurz je len formalita a miesto má už isté. O konkurze sa však dozvie Šantal a mieni sa ho zúčastniť.

Inge organizuje večierok a už sa vidí ako pani Zacharová. Na oslavu dorazí aj Baxa a predvedie Zacharovi, ako dokáže zmanipulovať Mira. Vydiera ho tak, že Miro z neho dostane panický záchvat.

Baxa prisahá, že sa Rity nevzdá. Martin pochopí, že Rita sa s ním napriek sľubu stretla. Obviní ju, že paktuje s Baxom poza jeho chrbát. Rita je smutná, že jej sen s knihou o otcovi nevyšiel. Riaditeľ nemocnice bez Ritinho a Martinovho vedomia zavolá do nemocnice televízny štáb. Má to však jeden háčik...

Sledujte v vo štvrtok, 27. januára, o 5.20 a v piatok, 28. januára, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na