Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 329. a 330. epizóda

10. 05 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 329. a 330. epizóda
Búrlivé víno: 329. a 330. epizóda Foto: TV Markíza

Robo sa prizná Nine, že zradil Sláva. Martin dostal ponuku rozbehnúť pediatriu v nemocnici v Sarajeve.

329. epizóda
Martin sa Nine zdôverí, že dostal ponuku rozbehnúť pediatriu v nemocnici v Sarajeve. Nina sa zdráha odísť, no Martin ju presviedča, že obaja potrebujú odstup od vecí, ktoré sa im tu dejú. Nina to považuje za útek. Nechce opustiť rodinu, keď ju potrebuje. Martin si myslí, že svojej rodine v tejto situácii nedokáže pomôcť a za tri mesiace ich pobytu v Sarajeve aspoň získa odstup.

Dorota zistila, že Buranovský má chorobný strach z lekárov a preto nebol na prehliadke viac než dvadsať rokov. Rozhodne sa, že Žiga k prehliadke nejako zmanipuluje a už aj vie ako. Využije na to Igora.

Anna a Zoli chcú dať Vieru a Ivana dokopy. Kým Zoli zbehne Adamkovi po čaj, Dolinských navštívi Inge, ktorá nachádza Adamka samého. Vezme ho do náručia a prihovára sa mu. Keď ju takto nájde dedko Zoli, bez milosti ju vyhodí. Inge mu nedokáže vysvetliť, že Adamkovi nechcela ublížiť.

André je trochu zmätený z Michalových zámerov ohľadne Roba. Karin radí Andrému poslúchať, ak nechce dopadnúť ako človek na jedno použitie. André má strach, že aj on by sa mohol Veľkému znepáčiť a skončiť ako Robo.

Robo navštívi Dolinských v panickom záchvate, doma však nachádza len Ninu. Prizná sa jej, že to on zradil Sláva, hoci to hlboko oľutoval. Teraz mu idú po krku. Nina pochopí, že Erik neklamal a rozhodne sa okamžite konať.


330. epizóda
Inge sa obáva, že jej Ivan prišiel niečo vyčítať, no on sa chce dohodnúť. Ak mu dokáže, že sa naozaj zmenila, prehodnotí svoj názor na jej stretávanie sa s Adamkom.

Erik si neželá, aby Nina navštívila Tibora Oláha. Nechce ju vystaviť nebezpečenstvu. Presvedčí ju, aby záležitosti okolo Oláha nechala na neho. Podľa Erika bude rozumnejšie, keď Nina odcestuje s Martinom, tam bude v bezpečí. Viere sa nepáči, že Martin s Ninou utekajú do Sarajeva. Martin argumentuje, že to nie je útek, ale pravdu o Ritinej šikane pred mamou zatají.

Tibor dáva Inge radu, aby začala pracovať a vzchopila sa. Inge je nešťastná, keď vidí, že Mirka sa stále trápi kvôli Braňovi a dohodne si stretnutie so Silviou.

Aj keď plán s Robom nevyšiel, Michal sa chladnokrvne chystá na ďalší krok. Eva s Petrom sa zháňajú po Robovi, pravdu pozná iba Nina, no nechce sestru znepokojovať, preto skutočný dôvod Robovho náhleho odchodu zatají.

Martin príde vysvetliť Rite, prečo musí z nemocnice odísť. Rita ho odmieta pustiť. Martin ju presvedčí, že to bude lepšie pre nich oboch. Rita by konečne mala spraviť za ich vzťahom hrubú čiaru a začať sa tešiť z Michala. Martin Rite neverí jej pomstychtivosť, pozná jej lepšiu stránku.

Sledujte v stredu, 11. mája, o 5.20 a vo štvrtok, 12. mája, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na