Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 331. a 332. epizóda

12. 05 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 331. a 332. epizóda
Búrlivé víno: 331. a 332. epizóda Foto: TV Markíza

Nina oznámi Martinovi, že s ním do Sarajeva nemôže odcestovať.

331. epizóda
Po tom, čo sa Inge priznala Braňovej mame s klamstvom, navštívi Silvia Mirku v kaštieli. Mirka je jej prítomnosťou zaskočená. Silvia ju prosí, aby sa vrátila do Kanady. Mrzí ju, že v minulosti ich vzťahu s Braňom príliš nepriala. Mirku to k Braňovi ťahá, no zdráha sa opustiť sestru a Tibora. Inge Mirku presvedčí, že o Tibora sa dokáže postarať aj ona.

Michal chce od Karin, aby zohnala človeka, čo rozkóduje vec z Baxovej skrinky. Michal poverí Karin, aby pomohla Andrému s článkom namierenému proti Ivanovi. Jorik donesie Erikovi vec, za ktorú mu zaplatil. Ale varuje ho - ak mu na to Oláhovci prídu, je mŕtvy. Erik sa rozhodne zariskovať. Vezme si od Jorika to, na čo ho najal a pokúsi sa dostať k Tiborovi.

Nina sa snaží dostať k Tiborovi, Mirka jej v tom pomôže. Tibora jej návšteva poteší. Presviedča ju, že s podsvetím naozaj skončil, no Nina pochybuje. Oznámi Martinovi, že s ním do Sarajeva nemôže odcestovať. Je odhodlaná zachrániť rodinu...


332. epizóda
Erik sa vydesí, keď zistí, že Nina prišla od Tibora vyzvedať o Simonettovi. Tibor povie Nine a Erikovi, že s mafiou už nemá nič spoločné, no Nina jeho bezúhonnosti neverí. Za bránami kaštieľa Erik vyčíta Nine, že pokazila jeho plán. Aby ju ochránil, musel sa vzdať nápadu, ako Tibora usvedčiť. Ninu to zamrzí.

Ivan sa dozvie o očierňujúcom článku, ktorý o ňom uverejnil Mráz. Viera bráni Ivana pred spoluobčanmi.

Tibor Inge presvedčí, aby ho vzala von. Na prechádzke náhodne stretávajú naštvanú Ninu, ktorá sa neovládne a na Tibora vybuchne. Obviní ho, že sa spolčil s Andrém. Šokovaná Nina sa beží priznať Erikovi v obave o svoje bezpečie. Michal sa od Inge dozvie, že Nina jeho skutky pripisuje strýkovi.

Michal testuje Ritinu dôveru. Keď v skúške obstojí, rozhodne sa ju požiadať o ruku.

Sledujte v piatok, 13. mája, o 5.20 a v pondelok, 16. mája, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na