Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 333. a 334. epizóda

16. 05 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 333. a 334. epizóda
Búrlivé víno: 333. a 334. epizóda Foto: TV Markíza

Vec zo skrinky je rozkódovaná. Michal má v rukách tromf, ktorým môže vydierať Petra.

333. epizóda
Michal postupne manipuluje Ninu, aby zistil, čo potrebuje. Nakydá pred ňou na Tibora a obviní ho zo straty svojich rodičov, čím zahrá Nine na city. Príbehom o rodičoch sa mu podarí získať Nininu dôveru. Michal sa zdôverí Andrému, ako chce dostať Ninu a Erika pod kontrolu. Prizná, že Erika podcenil.

Karin má pre Michala dobré správy - vec zo skrinky je rozkódovaná. Michal má konečne v rukách tromf, ktorým môže vydierať Petra. Ihneď poverí Andrého touto úlohou.

Napriek tomu, že Michalovi sa Ninu podarí presvedčiť, že je na ich strane, Erik mu nedôveruje a dáva Jorikovi za úlohu preklepnúť ho.

Viera je vďaka Ivanovi opäť plná života a rodina sa z toho teší. Viera však má výčitky svedomia a príde sa vyplakať na Stanov hrob.


334. epizóda
Michal zacíti, že by mohol byť prezradený, preto odvráti Luteránovej útok a berie Ritu preč. Lenže Adela sa nedá tak ľahko zastrašiť. Zoči-voči Michalovi prezradí, čo všetko o ňom zistila. Čo na to Michal?

Peter dostane prvú stranu spisu a okamžite koná - dohodne si stretnutie, aby preveril, či je spis pravý. Vo vinici sú problémy s brigádnikmi, no Peter to teraz odmieta riešiť, má iné priority. Eva je z jeho správania zmätená, zdôverí sa Nine. Keď sa Nina dopočuje, že za Petrom bol André, pochopí, že Peter je vydieraný. Lenže Peter pred Ninou všetko poprie.

André referuje Michalovi, že Peter je už nalomený. Nina povie Erikovi o svojom podozrení, že Petra niekto vydiera. Erik rozhodne, že musia zatlačiť na Michala, aby konal a zastavil Andrého.

Ivan si myslí, že Viera ešte nie je vyrovnaná so Stanovou smrťou, no napriek tomu sa odhodláva pozvať ju na rande. Nakoniec jej ponúkne, aby šli spoločne na Laurino vystúpenie. Peter sa ospravedlní Eve, že do divadla príde neskôr a dohodne si stretnutie s tajomnou Helenou.

Sledujte v utorok, 17. mája, o 5.20 a v stredu, 18. mája, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na