Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 335. a 336. epizóda

18. 05 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 335. a 336. epizóda
Búrlivé víno: 335. a 336. epizóda Foto: TV Markíza

Adela sa rozhodne o Ritinu dôveru zabojovať, pozve ju na večeru vo dvojici.

335. epizóda
Michal vie, že ak by ho Adela vyzradila, porušila by lekárske tajomstvo. Ale Adela sa rozhodne o Ritinu dôveru zabojovať, pozve ju na večeru vo dvojici. Michal už má plán, ako Adelu odstaví a podstrčí Rite kompromitujúce fotografie. Erik chce od Michala počuť novinky o strýkovi.

Ivan svoje pozvanie spresní - ide mu o oficiálne rande. Viera je v rozpakoch o to viac, keď jej Ivan vyzná svoje city. O chvíľu o tom už vie celá rodina s babkou Annou na čele. Všetci im ich šťastie prajú.

Eva si však robí starosti o Petra, pýta sa na neho aj Laura. Eva začuje telefonát, ako si Peter dohodne tajnú schôdzku s Helenou ešte pred divadlom. Eva zažiarli, keď sa dozvie že Helena je Petrova bývalá priateľka. Celá rodina je v divadle, no po Petrovi ani stopy, Eva sa obáva najhoršieho...


336. epizóda
Opitý Peter volá Eve z auta. Celá rodina má o neho strach. Eva je presvedčená, že ju podvádza. Najhoršie to nesie Laura, ktorej sa tým pokazil celý večer. Laura sa Nine zdôverí, že sa bojí, aby sa mama s Petrom nerozviedli. Nina tuší skutočný dôvod jeho správania, no nemôže nič prezradiť, aby rodinu neohrozila.

Ritu šokuje dátum na fotke jej otca s Adelou. V tom roku jej mama bola tehotná. Rita je presvedčená, že Adela je zodpovedná za to, ako dopadla jej mama. Michal Ritu utvrdí v jej presvedčení a ďalej Adelu očierňuje. Rita obviní Adelu zo smrti svojej mamy a brata. Adela sa nezmôže na slovo, no je jej jasné, kto za tým všetkým stojí.

Peter sa na druhý deň snaží vyžehliť situáciu a ospravedlní sa Eve. Eva je na Petra stále nahnevaná, no najviac je jej ľúto Laury. Peter sa snaží pred Laurou nejako obhájiť, ale preruší ich André. Vyhráža sa, že ak sa Peter nerozhýbe, celú záležitosť rozmaže v médiách. Peter je zatlačený do kúta, pravdu nedokáže povedať ani mame. Viera v strachu o Petra volá Martinovi, aby sa vrátil...

Sledujte vo štvrtok, 19. mája, o 5.15 a v piatok, 20. mája, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na