Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 337. a 338. epizóda

20. 05 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Rita stratila ilúzie o svojej rodine. Adelu zavrhla. Martin sa vráti zo Sarajeva, pre všetkých je to prekvapenie.

337. epizóda
Peter na Drahušino prekvapenie pozve Andrého do kancelárie. Drahuša sa ponáhľa zvestovať túto novinku Nine. Nina rieši problém s oberačkou, táto správa ju však zasiahne. Vie, že André Petra vydiera, no Peter o tom aj naďalej mlčí. Nina nalieha na Sláva, aby sa vzchopil a šiel spraviť poriadky s brigádnikmi vo viniciach.

Rita stratila ilúzie o svojej rodine. Adelu zavrhla, nechce s ňou mať už nič spoločné. Michal ju utešuje - on je teraz jej rodina. A Rita bude súčasťou tej jeho. Ešte v ten deň vezme Ritu do kaštieľa, aby ju zoznámil so strýkom.

Inge tvrdí, že jej na Tiborovi nezáleží, ale jej skutky svedčia o opaku. Tibor sonduje u Draga informácie o Simonettovi a Inge si robí o Tibora starosti. Drago Michalovi práskne, že Tibor sa rozhodol pátrať, kto stojí za Andrém.

Martin sa vráti zo Sarajeva, pre všetkých je to prekvapenie. Martin prizná, že sa vrátil na Evino naliehanie, kvôli Petrovi. Peter poprosí Evu, aby sa mohli s Martinom porozprávať medzi štyrmi očami. Eva je Petrovým jednaním vyvedená z miery. Peter sa Martinovi rozhodne prezradiť dôvod svojho znepokojujúceho správania.


338. epizóda
Peter Martinovi potvrdí, že spis na matku je pravý. Martin pochopí, kto v skutočnosti celé roky stál za utrpením rodiny Dolinských. Pravdu nezvládne a ide sa zo zúfalstva opiť. Nedokáže sa tešiť ani z Niny. Keď sa stretnú, v opitosti jej povie, že toto je ich koniec.

Michal Dragovi vysvetlí svoj ďalší plán s Tiborom. Drago prezradí Tiborovi, čo mu zistil o Simonettovi - chodí s Karin Kučerovou z ministerstva. Michal má však s Karin tajné plány, ktoré sa týkajú aj Andrého.

Žigo propaguje v rodine zdravú výživu, núti jesť ostatných pohánkovú kašu a cvičiť päť Tibeťanov. Dorota sa teší, že sa vráti Maxim Zachar. Dúfa, že na počesť jeho návštevy Žigo s pôstom prestane.

Michal náhle ukončí Ritinu návštevu strýka a berie ju domov. Rita je zaskočená, že museli z kaštieľa tak rýchlo odísť. Michal jej u nej doma povie, že si nie je istý, či by sa mali brať. Rita je v šoku.

Sledujte v pondelok, 23. mája, o 5.20 a v utorok, 24. mája, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na