Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 339. a 340. epizóda

24. 05 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 339. a 340. epizóda
Búrlivé víno: 339. a 340. epizóda Foto: TV Markíza

Martin Nine na jej nátlak prezradí, čím André vydiera Petra. Nina je v šoku. Vydrží ich vzťah túto skúšku?

339. epizóda
Mráz prezradí Eve, že má na Petra kompromitujúce materiály o nejakej žene. Eve Peter klame, že nič také neexistuje. Peter chce Andrému zaplatiť, aby nezverejnil informácie o Vierinej minulosti. André trvá na svojom - nechce peniaze, ale pozemky.

Tibor dá odpočúvať Karin. Karin sa zhostí svojej úlohy návnady a namotáva Andrého na romantický večer. To jej však nebráni zviesť Michala. Inge sa obáva, že Tibor začal znova s mafiánskymi praktikami. Prehlási, že ak sa jej to potvrdí, ona s ním končí. Tibor dostane k dispozícii nahrávky všetkých Andrého hovorov. Čo sa z nich dozvie?

Peter potrebuje byť sám, odchádza si hlavu vyvetrať do penziónu. Eve povie, že ide o pracovnú cestu. Slávo však Eve odhalí, že zmluvy, o ktorých Peter hovoril, neexistujú. Eva pochopí, že Peter jej klame. Dohodne si stretnutie s Helenou a narovinu sa jej spýta, čo má s jej manželom.

Nina tlačí na Martina, aby jej povedal, čím André vydiera Petra. Martin sa obáva, že by pravda o kompromitujúcich materiáloch mohla zničiť ich vzťah. Nina však trvá na tom, že chce poznať pravdu. Martin sa jej nakoniec so všetkým zverí, Nina je v nemom úžase. Martin je napätý, aký postoj Nina zaujme k minulosti ich matiek.


340. epizóda
Slávo sa dopočuje, že André je vlastníkom roznerovských pozemkov. André ukáže Slávovi doklad o tom, že predaj prebehol legálne. Slávo sa snaží dovolať Petrovi, no ten nezdvíha. Slávo príde rodine povedať, komu Peter predal pozemky. Všetci sú v šoku. Slávo začne Petra osočovať, no Nina sa ho zastane. Slávo sa kvôli tomu na ňu naštve.

Eva chce od Heleny počuť pravdu, a tak sa dozvie o spise na Vieru Roznerovú. Martin Nine prizná, že mame nedokázal do očí povedať pravdu. Nina sa nazdáva, že možno je to tak lepšie. Peter nikomu nezdvíha telefón, Martin sa o neho bojí. Nájde ho v hostinci, tesne pred kolapsom. Peter má pocit viny a možno aj infarkt...

Tibor chce od Draga, aby pátral ďalej. Dozvie sa o tom Michal a snaží sa Tibora odradiť od pátrania po Andrém. Inge si tiež neželá, aby pátral po osude Baxovej skrinky. Dá Tiborovi ultimátum - buď ona alebo tá skrinka.

Sledujte v stredu, 25. mája, o 5.20 a vo štvrtok, 26. mája, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na