Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 341. a 342. epizóda

26. 05 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 341. a 342. epizóda
Búrlivé víno: 341. a 342. epizóda Foto: TV Markíza

Viera povie Eve pravdu o tom, čoho sa dopustila a Eva sa zrúti na zem. Peter bude musieť urobiť najťažšiu voľbu vo svojom živote.

341. epizóda
Eva bráni Petra pred mamou. V Petrovej izbe nájde spis. Viera povie Eve pravdu o tom, čoho sa dopustila a Eva sa zrúti na zem. Peter ju v bezvedomí berie do nemocnice s podozrením na krvácanie do mozgu. Tam sa jej ujme Michal. Roznerovci sú mu vďační. Netušia, že práve on je pôvodcom všetkého zla.

Eliška ide Žiga učiť variť. Keď ich v kuchyni pristihne Viola, na Elišku zažiarli. Na dôvažok sa Žigo prihlási do olympiády v chudnutí! Čo tým sleduje?

Keď sa Ivan dozvie, že Peter je späť vo Vínnom, chce s ním osamote hovoriť. Lenže u Roznerovcov nachádza len Vieru s Ninou. Viera sa rozhodne Ivanovi povedať pravdu. Peter má pocity viny, Eva sa našťastie preberá. Peter naivne dúfa, že bude všetko ako predtým, ale Eva má iný názor. Peter bude musieť urobiť najťažšiu voľbu vo svojom živote.


342. epizóda
Ivan nedokáže prekonať svoj odpor k Viere a ona je z toho zúfalá. Viera v zlom psychickom stave odchádza a nereaguje ani na Martinove prosby, aby sa vrátila domov. Peter sa nevie rozhodnúť medzi matkou a manželkou. Ivan prezradí Slávovi dôvody, prečo Peter musel pozemky predať.

Karin chce vedieť, čo sa Michalovi stalo, že sa zrazu prestal ovládať. Michal musí priznať, že mu jeho plán nevychádza. Svoju nervozitu si vyvŕši na Andrém a Karin sa takmer preriekne, že sa s Michalom poznajú už dlhšie. André zostane zneistený.

Inge má stále obavy, že Tibor jej podmienku nesplní. Tibor chce presvedčiť Inge, že mu môže dôverovať a navrhne jej, aby bola stále s ním - tak bude vedieť o všetkých jeho krokoch. Tibor Inge pobozká a povie jej o svojich citoch k nej.

Sledujte v piatok, 27. mája, o 5.25 a v pondelok, 30. mája, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na