Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 351. a 352. epizóda

09. 06 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 351. a 352. epizóda
Búrlivé víno: 351. a 352. epizóda Foto: TV Markíza

Michal spôsobí Karin zranenia. Martin je nepríjemne prekvapený, keď u Erika doma nájde Ninu.

351. epizóda
Michal si vyvŕši svoju zlosť na Karin, ktorej tým spôsobí nemalé zranenia. Michal jej vysvetlí, že dostala za Ritu, ale Karin odmieta byť fackovacím panákom a vzbúri sa. Michal jej pohrozí, že ak to skúsi nahlásiť, zabije ju. Michal sa domov vracia v dobrej nálade, ale v Rite vzrastá podozrenie, keď uvidí stopy krvi na jeho košeli.

Laura sa mame prizná, že problém, ktorý jej bráni vo vysnívanom štúdiu baletného umenia, je jej váha. Eva sa jej to snaží vyhovoriť - vôbec nemá nadváhu, má primerané proporcie k svojmu veku. Lenže Laura jej vysvetlí, že na baletku to nestačí a tak sa pokúšala schudnúť, ale diéty jej len uškodili. Eva je Lauriným rozprávaním zhrozená, nakoniec uzná jej dôvody, prečo sa na školu odmieta vrátiť. Eva jej prisľúbi, že sa jej pokúsi dohodnúť prestup.

Erik Inge vykričí viac, než mal v úmysle. Inge si samozrejme informácie nenechá pre seba a obviní Tibora, že sa vôbec nezmenil a ona sa odmieta zapliesť s mafiánom. Zruší všetky ich spoločné plány. Tibor sa háji, že niekto len využil jeho osobu na svoje plány. Je rozhodnutý zistiť, kto za tým všetkým stojí a získať späť Ingridinu dôveru.

Erik si je vedomý toho, že všetko pokašľal, potrebuje sa vyrozprávať Nine. Nina je sklamaná, ale nič mu nevyčíta, ona sa dopustila v minulosti rovnakej chyby, takže ho chápe. Martinovi čoraz viac vŕta v hlave ich záhadné spojenectvo a tak sa vyberie za Erikom domov, aby si raz a navždy ujasnil jeho vzťah k Nine. Martin je nepríjemne prekvapený, keď u Erika doma nájde Ninu.


352. epizóda
Tibor sa chce s Erikom okamžite stretnúť v životne dôležitej veci. Erik si uvedomuje, že sa vystavuje nebezpečenstvu, no napriek tomu odchádza za ním do kaštieľa. Erik obviní Tibora, že plánoval vraždu Roba Riečneho. Povie mu aj to, kedy k tomu malo prísť a spomenie dôkazy v podobe výpisov hovorov. V Tiborovi začína vzrastať podozrenie. Tibor Erikovi povie, že je nevinný a niekto koná na jeho účet a on už aj tuší kto. Erik sa prehláseniu o jeho nevinne zdráha uveriť, no rozhodne sa dať Tiborovi šancu.

Laura samú seba dostala do problému - sľúbila niečo, čo nemôže dodržať. Viere prezradí, že má plán. Nechce sa cítiť ako lúzer a tak sa rozhodne zabojovať a schudnúť. Viere rozumne vysvetlí svoje dôvody a Viera ju v tom podporí. Eve sa medzitým podarilo v škole vybaviť Laurin prestup. Keď sa dozvie o jej diéte, obviní Vieru, že Lauru za jej chrbtom hucká proti vlastnej matke.

Inge Tiborovi verí, ale nevie, či nerobí chybu. Tibor má na Michala zopár otázok, ale Michal mu o svojich plánoch zaklame. Tiborovo podozrenie však narastá. André vydedukuje, že Karin zmlátili na výstrahu, aby mlčala a okamžite volá Michalovi, že majú problém. Keďže ho Michal odpálkuje, André sa rozhodne riešiť to s ním osobne a navštívi ho. Keď Tibor uvidí Michala spolu s Andrém, všetko mu začne dochádzať...

Sledujte v piatok, 10. júna, o 5.20 a v pondelok, 13. júna, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na