Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 353. a 354. epizóda

13. 06 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 353. a 354. epizóda
Búrlivé víno: 353. a 354. epizóda Foto: TV Markíza

Michal pochváli Karin za to, že držala jazyk za zubami a skutočného vinníka Andrému neprezradila.

353. epizóda
André žiada Michala, aby sa zastal Karin a ochránil ju. Tibor vyzvedá od Michala, s kým sa stretol, no Michal mu do očí klame. Michal napokon súhlasí s tým, že príde situáciu so zbitou Karin vyriešiť. V skutočnosti sa chce uistiť, či Karin na neho niečo neprezradila.

Viera má už plné zuby Eviných útokov a rázne sa ohradí. S Lauriným rozhodnutím nemá nič spoločné. Peter Lauru pred Evou nečakane podrží. Eva má však stále pocit, že Laura by nemala rozhodovať o sebe sama, keďže každú chvíľu mení názor. Peter príde s nápadom, ako celú rodinu udržať po kope, ale Viera Eve oznámi, že z Vínneho odchádza.

Erikovi volá Tibor, je na stope gaunerovi, ktorý je zodpovedný za celý plán a práve sa ho chystá sledovať. Michal pochváli Karin za to, že držala jazyk za zubami a skutočného vinníka Andrému neprezradila. Sľúbi jej za to slušné odškodné. Karin sa napokon nechá presvedčiť, aby s Michalom ďalej spolupracovala na jeho pláne. Karin mu zverí ďalšie kompromitujúce materiály a Michal ich odchádza ukryť na tajné miesto, ktoré nazýva oláhovskou svätyňou. Netuší, že ho pri tom sleduje Tibor.


354. epizóda
Baby presvedčia Žiga, že schudol. Viola chystá Žigovi oslavu a tŕpne, aby neodhalil ich malú kulehu. Na oslavu dorazí aj Kalória a má pre Žiga úžasné správy - stal sa hlavným výhercom súťaže v chudnutí. Žigo preberá finančnú výhru, no šípi za tým nejaký podvod, preto si pozve Kalóriu súkromne do ordinácie a tam na ňu zatlačí.

Tibor pochopil bolestnú pravdu - jeho synovec je gauner. Tibor Michalovi prizná, že ho sledoval a vie, že ukradol skrinku. A tuší aj to, čo s ňou zamýšľa urobiť. Snaží sa jeho konanie spochybniť - Baxa je predsa mŕtvy, pomsta už nemá zmysel. Michal prehlási, že neskončí, kým všetko Baxove nebude jeho. Tibor sa snaží Michalovi prehovoriť do duše, musí akciu vo Vínnom zastaviť, inak ho udá. Michal sa pred strýkom kajá a prizná, že sa mu to vymklo z rúk. Michal dá Andrému podpísať darovacie zmluvy a oznámi mu, že plán sa ruší. Spolu s Tiborom zničia skrinku. Je to z Michalovej strany pretvárka alebo to myslí úprimne?

Tibor sa teší na nový život s Inge, ale odmietne jej prezradiť, kto za celým sprisahaním stál. Michal chce hovoriť so strýkom medzi štyrmi očami. Predstaví mu svoj nový plán... Martin vyznáva Nine lásku a prisahá jej, že s ňou prežije život, keď ich pri tom vyruší Erik - má nové správy od Tibora.

Sledujte v utorok, 14. júna, o 5.20 a v stredu, 15. júna, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na