Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 355. a 356. epizóda

15. 06 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 355. a 356. epizóda
Búrlivé víno: 355. a 356. epizóda Foto: TV Markíza

Tibor má krvácanie do mozgu. Michal dáva Karin ultimátum.

355. epizóda
Michal nechce, aby ku kolabujúcemu Tiborovi volali sanitku, sám ho odváža do nemocnice. Po CT vyšetrení Michal prehlási, že Tibor má rozsiahle krvácanie do mozgu a treba ho operovať. Všetci sú presvedčení, že Michal Tibora zachráni. Inge sa mu prihovára a sľubuje mu, že keď sa preberie, vezmú sa a bude sa o neho starať. Keď Inge odíde, Michal sa Tiborovi vyspovedá zo všetkých hriechov, ktoré napáchal, ale Tibor ho už nemôže počuť, kolabuje...

Žigo si z celej rodiny parádne vystrelil svojimi plánmi o jachte. Viola všetkému uverí a vyhráža sa mu rozvodom. Žigo pod paľbou Violiných výčitiek nakoniec prizná, že hovoril s Kalóriou a všetko z nej vytiahol.

U Roznerovcov sa oslavujú dobré správy, keď vtom má Erik naliehavý telefonát od Inge. S Martinom okamžite odvážajú Ingrid z nemocnice napriek jej protestom. Za týchto okolností tam nie je v bezpečí.

Karin sa pred Andrém prekecne, že vo Veľkého plánoch ide aj o ňu. Michal dáva Karin na výber – buď dopadne ako jeho strýko, alebo okamžite odletí na Bahamy. Karin odchádza a Andrého varuje pred Michalom. André sa snaží z Michala vytiahnuť kam šla. Michal mu to prezradí, ale chce od neho na oplátku poslednú službu. Keď sa André dozvie, aký ohavný čin má spáchať, vytiahne na Michala zbraň.


356. epizóda
André žiada od Dolinských výkupné za Adamka. Chce, aby Ivan na neho prepísal pozemky. Ivan je ochotný pre záchranu svojho syna urobiť čokoľvek. Nina s Erikom sa zatiaľ snažia upokojiť Inge, ale ona sa im v jednom momente vytrhne a napadne Andrého, pričom ho vážne zraní. Andrého treba zachraňovať, Martin volá Rite, ktorá sa budí vo svojej ordinácii celá od krvi a doudieraná. Vyzerá, že by sama potrebovala záchranu, ale Martinovi do telefónu sľúbi, že sa o všetko postará.

Slávovi sa podarilo dostať zo Zoliho, že v kúpeľoch napadol nejakého Horsta. Údajne roztržka vznikla kvôli babke Anne. A teraz sa boja, že Horst ich chce zažalovať. Slávo ich ubezpečuje, že je málo pravdepodobné, že ich Horst bude hľadať tu vo Vínnom, až kým sa neobjaví za dverami.

Erik na polícii nahlási únos dieťaťa. Vyšetrovateľ Mosný začína v tejto veci konať. Nina obviní Inge, že veci svojím impulzívnym konaním skomplikovala, André bol ich jediná spojka s únoscom a teraz je kvôli nej v bezvedomí. Inge sa kajá, upadá do depresie. Nina sa snaží prísť na to, kto by mohol byť Tiborovým vrahom a pýta sa Ingrid na jeho posledné slová. Inge nájde jeho mobil a spolu s Ninou si vypočujú odkaz, ktorý im Tibor zanechal.

Sledujte vo štvrtok, 16. júna, o 5.20 a v piatok, 17. júna, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na